Zostań licencjonowanym użytkownikiem forum! - Czyli odznaka "Licencjonowany"

Jesteś na naszym forum? Chcesz się wyróżnić przez PRESTIŻOWĄ odznakę bycia licencjonowanym użytkownikiem forum? To ten temat jest specjalnie dla Ciebie!

Jeśli chcesz zdobyć tą odznakę: https://forum.lvlup.pro/badges/109/licencjonowany
To już zabieraj się za robotę.

Zaczynamy od znalezienia konwersacji z @discobot lub utworzenia jej.
Teraz piszemy do naszego przyjaznego robota wiadomość:

@discobot zacznij zaawansowany samouczek

Następnym krokiem będzie edycja w jakikolwiek sposób postu, który robocik napisał w naszym imieniu

Robimy to poprzez ikonę ołówka pod postem.

Kolejny krok to usunięcie jednego z postów, możemy usunąć poprzednio edytowany post przez kliknięcie ikony 3 kropek i wybranie ikony kosza na śmieci.

Kolejny krok to przywrócenie postu, który robot przez przypadek ,usunął". Wciskamy znów 3 kropeczki i wybieramy ikonę przywrócenia postu.

Kolejny krok do otrzymania naszego P R E S T I Ż O W E GO certyfikatu i odznaki to odwołanie się do jakiejś kategorii lub tagu. Robimy to wpisując np. #off-topic w naszym poście.

Kolejnym krokiem jest ustawienia śledzenia wątku:
image
Końcowe kroki to utworzenie ankiety przez otworzenie zębatki w panelu pisania nowego postu i wybranie “utwórz ankietę”.

Ostatnim krokiem jest ukrycie szczegółów posta robimy to poprzez wybranie zębatki i opcji “ukryj szczegóły”.

Gotowe! Od teraz jesteście pełnoprawnymi licencjowanymi użyszkodnikami użytkownikami forum LVLUP!

Na koniec otrzymujecie certyfikat taki jak ten:
image
Może warto oprawić go w ramkę i powiesić na ścianie nad łóżkiem, by codziennie przypominała nam jak wartościowymi użytkownikami jesteśmy?

Mowa końcowa:
Poradnik jest napisany w pewnej formie żartu, więc proszę nie traktować go na poważnie. Ma jedynie pokazać drogę do uzyskania tak dobrze ukrytej funkcji zaawansowanego samouczka.

Pośmiejmy się razem zdobywając naszą wymarzoną odznakę i certyfikat! :heart: :tada:

4lajki

Hej! Aby dowiedzieć się, co mogę zrobić, powiedz @discobot wyświetl pomoc.

6lajków

Ja już mam swój certyfikat.

Żaden inny certyfikat nie ma takiej daty, polecam! :smile:
image

1lajk

Przykro mi to stwierdzać, ale mylisz się, ponieważ mój również ma taką =)

1lajk