Zmiana opłat z 30 dni na miesiąc

Kiedyś to było…

Na początkach działalności lvlup.pro, gdy projektowałem panel klienta v1 i v2 sądziłem że rozliczenia za ilość dni będą ok.

Pod względem kodu było to trochę łatwiejsze co było istotne wtedy gdy miałem jeszcze dość małe doświadczenie z programowaniem.
System ten był ok gdy sprzedawaliśmy serwery Minecraft na krótki okres czasu np. 7 dni.

…nie to co teraz

Niestety po jakimś czasie wyszły na jaw wady tego rozwiązania dla zakupu i przedłużaniu ważności po kilka miesięcy.

Podczas gdy większość usług opłaca się co miesiąc (również VPS w lvlup), wygodnie jest wiedzieć do którego dnia miesiąca jest ważna nasza usługa, opłacanie rachunków to pewnego rodzaju nawyk.

W przypadku modelu opłat co 30 dni nie jest to oczywiste i nie jest wygodne. Otrzymywaliśmy sporo ticketów w stylu

Czy możecie poczekać X dni więcej na opłatę? Wypłatę mam dnia Y

Działo się tak dlatego że dzień miesiąca którego należy opłacić serwer mógł się ciągle zmieniać.

Koniec z tym! Tylko teraz za jedyne

3 zmiany w rozliczeniach

1. zakup VPS przez panel klienta może nastąpić na 30 dni miesiąc
  2. jedno przedłużenie ważności VPS przez panel klienta dodaje 30 dni miesiąc ważności
  3. przedłużanie ważności nieaktywnego VPS liczy 30 dni miesiąc od daty ważności usługi dnia którego przedłużamy ważność

Odnośnie 3. punktu, poprzedni system dawał np. do 3 dni zasobów gratis dla osób które czekały do ostatniego momentu przed usunięciem VPS w panelu.
Teraz już tak nie ma :nosacz:

7lajków

Jakieś zniżki na luty? :kappa:

3lajki

Dołączam się do pytania :smile:

W skali roku i tak już jest taniej o jakiś 1% :smile:

2lajki

Sory za offtop, ale co jeżeli przedłużę 30stycznia? Przecież nie ma 30lutego…

Ale on przecież jest, może chodzi Ci o 30 stycznia -> 30 luty? :thinking:

Oj przepraszam pomylka