Zapowiedź oferty KVM PL

ile steala?

100%, ale to takie utrzymujące się a nie na chwile :wink:

No i też pamiętajmy, że na OVH nie ma płatności SMS, o ile mnie pamięć nie myli.

Ani PSC - tylko PayU, PayPal i przelew.

Raczej nikt nie płaci SMSem, jest to zbyt nieopłacalne.

Paypal = Bank Acc = >13 lat

Poza tym można poprosić przecież rodziców

Osobiście nie spotkałem się z takim problemem, chociaż mam aktywny monitoring VPS`a i nigdzie nie widze, aby CPU skakało do 100% w logach.

Co do supportu w OVH to zawsze odpowiadali mi do 3 dni. Osobiście nie czerpie zysków na VPS więc nie mam z tym problemu.

Za server KVM z 2GB ramu zapłaciłem dokładnie 13.52 PLN kupując taki sam server w LVLUP zapłace 29,90 PLN.
Wiadomo, że mała polska firma nie może konkurować z jedną z największych firm hostingowych ale niestety ja patrze na korzystniejszą dla mnie ofertę.

Serwery z ovh stoją na jakichś xeonach, serwery z lvlupa mają procesory z większą mocą per rdzeń :slight_smile:

Dokładnie to chodzą na E3 (2.4GHz chyba) o ile mnie pamięć nie myli. Plus nie do końca jest to takie KVM jak na lvlupie, tam leci overselling lekki. Sam doświadczyłem to jakiś czas temu, po czym przenioslem wszystko co mam na lvlupa.

Korzystniejsza jest oferta lvlupa, moim skromnym i subiektywnym okiem.

Mam na tym serwerze z jakieś 3 skrypty ~500 mb więc nie widzę różnicy. Nie powinno być różnicy także przy ts3/mumble.

OVH spokojnie wystarczy na jakieś mniej rozbudowane serwery gier, a jak coś większego to lepiej inwestować w GAME SYS

Przy bardzo dużym obciążeniu serwera może być to odczuwalne, może @Jebanany się na ten temat zechce wypowiedzieć :slight_smile:

Jeżeli nie zużywasz w pełni zasobów to oczywiście, że słabszy zasób może wystarczać. Wszystko zależy do czego konkretnie tego używasz.

po co komu dedyk? Chyba, ze zamierza naprawde spory projekt robic, a tak to bez sensu, nawet polowy zasobow nie bedzie wykorzystywal. Do dzisiaj nie rozumiem osób, co kupują dedyki po 300zl/mies a potem stawiają na tym usługi/serwery, które spokojnie mogły by chodzić na VPS KVM GAME PRO+ np. za 60zl/mies :smiley:

Po drugie, to OVH (VPS CLOUD) do serwerów gier nie stosuje się, bo nie ma ochrony GAME, jedynie podstawową która przepuszcza 3/4 rzeczy.

Przy okazji to polecam poczytać w internetach o oversellingu w ovh.pl, na VPS CLOUD. Jakiś czas temu dosyć sporo tematów/dyskusji się pojawiało.

Musze cie zaskoczyc, mialem na ovh.pl VPS CLOUD najtansza oferte i serwer TS3 potrafił “zmieniac sie w robota” od czasu do czasu - z powodu problemow z dyskiem/cpu/siecia. Jeden z powodów przejscia na lvlup.

Trele morele, konto na PP można mieć bez konta bankowego. Ja osobiście nie posiadam, a korzystam z PP. Jeden z rodziców założył sobie PP, proszę o przelanie kwoty X złotych i po przelewie na moje konto PP mogę normalnie nimi placić. Bez konta bankowego nie można powiązwyać kont, ani uruchamiać cyklicznych płatności.

Niestety w kwestii sieci muszę się z Tobą zgodzić, nieraz dostaje time-outy. Dla mnie to nie problem bo nie potrzebuję ciągłego łącza ale tutaj masz rację i dla niektórych mógł by to być poważny problem.

W zasadzie nie jestem pewien po co te przepychanki. Każda oferta ma swoje zalety i wady, nie ma jednej ultimate dobrej we wszystkim. Bochenka nie kroimy plastikowym nożykiem, szybciej i efektywniej wziąć stalowy nóż, podobnie z usługami hostingowymi. Nie będę szedł w zaparte że VPS z lvlup.pro to zawsze najlepszy pomysł.

Większość ofert VPS na rynku jest przystosowana do przeciętnych obciążeń roboczych typu strona WWW gdzie nie jest wymagane wysokie taktowanie ani specjalnie szybki dysk. Duży steal czy słaba wydajność per wątek nie robi tu różnicy, dlatego sam używam czegoś takiego do hostingu WWW, tam lepiej mieć więcej wątków słabszych niż kilka mocnych tak aby rozdzielić obciążenie wielu użytkowników hostingu współdzielonego.

Oferty VPS w LVL UP względem tej przyrównywanej z OVH są lepsze do stawiania serwerów gier bo do tego były tworzone od początku do końca. Sam tworzyłem serwery gier, sporo gram i wiem jakie są potrzeby. Sądzę że sporo klientów dołoży kilkadziesiąt złotych więcej aby ich gracze mogli dobrze się bawić bo do tego są serwery gier :slight_smile: Kilka złotych oszczędności jest dyskusyjne jak z serwera wyjdzie Ci połowa graczy i już nie wróci.

Osoby młodsze lub osoby w dziwnej sytuacji finansowej mogą nie mieć karty czy konta bankowego, to ich portfel i oni decydują czym chcą płacić albo na co pozwolą im rodzice, nie będę się wtrącać.
To firma musi się dostosować, w przypadku LVL UP, PSC generuje najwięcej przychodu, to najpopularniejszy kanał płatności.

Reasumując, jeśli masz jakiś prosty skrypt czy stronę www to lowendowy VPS z aruby czy OVH wystarczy, ale jak chcesz w miarę stabilny i dostosowany do serwerów gier to dołóż kilka złotych i zaufaj firmie która ma już w tej kwestii kilka lat praktyki, na supporcie OVH czy aruby nie będzie ich interesować charakterystyka poszczególnych gier i jaki to ma wpływ na działanie Twojej usługi.

Zauważcie też że na forum można znaleźć wiele odpowiedzi na popularne problemy które zostałyby przemilczane w innych firmach. Przecież mamy przypadki gdzie userzy piszą o usługach z innych firm i ja im tego nie bronię, tu wymieniamy się wiedzą a kupowanie usług w LVL UP wspiera działanie forum a co za tym idzie osób które o forum dbają w sposób często niewidoczny (moderatorzy) lub bardziej widoczny tworząc treść. Idąc dalej pomagamy też klientom innych firm :grin:

Oferta jest już dostępna w automatycznej sprzedaży panelu klienta

fajna oferta szkoda że droga można było zrobić podobną do Francji

Nie da się zrobić takiej jak we Francji, bo we Francji maszyny są z SoYouStart, ich oferty w Polsce nie ma, tylko jest jednostkowo droższe, ale i stabilniejsze OVH.

czy ja wiem serwery w warszawie to są przywiezione z ovh i są używane przywiezione.

No tak, ale nie są oferowane konfiguracje z oferty SoYouStart, tylko OVH, więc nie ma możliwości zakupienia takich samych maszyn w tej samej cenie, tylko droższe.

Witam.
Szukam VPSa pod publiczny serwer CS:GO.
Czym się różni Anty DDoS Pro lvlupa od firewall network+filtrowanie od OVH VPS SSD?

Lvlup korzysta z infrastruktury OVH.
Jeśli anty-ddos w tej ofercie VPSa na OVH to też Anty DDOS Pro, to jest to ten sam :wink: