Zapowiedź nowej oferty KVM Game Pro+

Akurat z tym nie miałbym problemu do niczego mi te pare ms mniej.

W przypadku MC tak, ale jak impreza stała na vps z Francji (to ten serwer samp) to ping był masakryczny i nie dało się tam grać, dlatego lokalizacja w grach typu fps np. ma spore znaczenie. W MC nie ma praktycznie żadnego :stuck_out_tongue:

Istnieje możlwiość automatycznego przeniesienia/zwiększenia zasobów serwera VPS KVM?
Lub chciaż przeniesienie adresu IP.

jeszcze nie :stuck_out_tongue:

Adres IP wraz z plikami jest przenoszony na nowy serwer KVM GP+ :wink:

Mam dostępnych sporo sztuk tej oferty, jeśli ktoś byłby zainteresowany, zapraszam do utworzenia zgłoszenia.

Wysłałem ticketa przedwczoraj :stuck_out_tongue:

@Pantoflarz

To musimy poczekać xd :smiley:

EDIT:
Z tego co widzę to na tickety odpisuję :smiley:

https://stats.lvlup.pro/dashboard/db/lvlup-pro?refresh=5m&orgId=1

Ten co ma jeszcze dostępne oferty a już czekam długo :smiley: ale czekam i bede czekał :smiley:

Dla firmy Pana Michała jeśli się nie mylę przysługuje zniżka, więc jeśli dał by ceny “hurtowe” to i tak by zarabiał.

Wykupiłem Pakiet z 8GB Ram i normalnie żygałem tęczą (mega wysoka wydajność) od wydajności w porównaniu z innymi ofertami. Czekam na możliwość 6GB Ram za 53 zł :v

Oferta niby fajna, jednakże martwi mnie trochę fakt że nie powstała wersja np.

10GB RAM
4vCPU
60GB SSD

w cenie, dajmy na to, 90-100zł.

Skok z 70zł do 140zł bez oferty pośredniej to trochę drastyczna sytuacja.

Nie ma hostingu z taką ofertą, a dla niektórych mógłby to być wręcz zbawiciel. Mówię z własnej perspektywy, gdzie 4vCPU by mi się przydały, ale nie mam tyle pieniędzy aby odrazu wydać 140zł albo najlepiej dedyka kupić.

Oferta wiele lepsza od KVM Game Pro i dużo tańsza, ciekawe gdzie jest haczyk, chociaż pytałem @SystemZ
co to jest ten vCPU i odpowiedział mi że 1vCPU = 1 wątek procesora czyli 2vCPU to jeden fizyczny rdzeń.

Haczyk jest w tym, że oferta GAME-3 przy wyskalowaniu na mniejsze VPSy jest po prostu tańsza w porównaniu do GAME-2. Co do procesora to nie zawsze tak to wygląda, zależy ile jest wątków na dedyku. Jeśli mamy 4c/8t to jak najbardziej jest jak mówisz, jesli natomiast 4c/4t to już 1vCPU = jeden fizyczny rdzeń, i tak dalej.

GAME-3 były tak korzystne cenowo, że już znikły w sys. :thinking:

W trakcie uzupełniania stanów magazynowych

minęło 7 miesięcy. Czy ta oferta zostanie wprowadzona do panelu automatycznego zakupu? Czy planowana jest jej rewizja lub dodanie jakichś pakietów?

Z tego co gdzieś wyczytałem to podobno oferta będzie w panelu v3. Aktualnie zamawiać można poprzez tickety

piszesz zgłoszenie etc. itp. i stajesz się posiadaczem Pro+ :wink:

Z tego co widzę to już są w panelu klienta :thinking:

Dzięki, poprawione :smile: