Zapowiedź nowej oferty KVM Game Pro+

Kontynuując wątek o GAME-3

Mogę śmiało powiedzieć że nowe węzły się sprawdzają i jest już kilku zadowolonych klientów tej przyszłej oferty.

Poniżej podaję początkowe pakiety i ich specyfikacje wraz z ceną, może to jeszcze ulec zmianie jednak sądzę że niewielkiej. Główne zmiany mogą dotyczyć wielkości SSD oraz wprowadzenie pakietów “pomiędzy” tymi już wypisanymi.

4GB RAM
2vCPU
25GB SSD
34,90zł / 30 dni

8GB RAM
3vCPU
45GB SSD
69,90zł / 30 dni

16GB RAM
4vCPU
85GB SSD
139,90zł / 30 dni

32GB RAM
5vCPU
125GB SSD
279,90zł / 30 dni

48GB RAM
6vCPU
165GB SSD
479,90zł / 30 dni

Jak widać główną zmianą względem obecnej oferty to więcej zasobów za mniejszą cenę :slight_smile:

Pakiety te można nabyć już w panelu klienta.

Nowe vpsy z oferty GAME-3 SYS
Wasze zapytania o dostępność VPS - KVM i OpenVZ
VPS pod serwer CS:GO na 32 graczy
Ochrona przeciwko atakom DDoS na VPS OpenVZ
Net4Game - Sieć serwerów Minecraft
2018.07.11 - Zmiany w ofercie KVM Game Pro
VPS pod ts3 za psc
VPS OpenVZ czy hosting?
Kolekcja obrazów .iso w Proxmox dla VPS KVM
Jaki VPS pod serwer CS:GO?

No nieźle, kupię gdy tylko będę miał pieniądze.
Edit: Polecam dodać też pakiet 6gb z dwoma vCPU i 35Gb SSD

Polecam ten pakiet, jednak należy pamiętać o tym że na GB ram przypada 2x mniej procesora niż w poprzedniej ofercie, jednak dla mnie nie ma to większego znaczenia :smiley:

48 GB Ramu

Super oferta, kto też planuje zakup? :hugs:

A na sys można kupić tego dedyka z 64gb ramu za 320zł/mies :\

Do dedyka nie dorzucają systemz ¯\_(ツ)_/¯

Zapomniałem że za SystemZ zawsze wyższa cena! :kappa:

Raczej :bezkappy: jak coś.
Btw. jest jakiś plan na stare KVM-ki? Będą zamieniane na nową ofertę czy niekoniecznie i zostaną/będą wygaszane w inny sposób?

No właśnie, serwer dedykowany.
VPS to trochę inna usługa.
Widzisz sens w kupowaniu dedyka 64GB RAM jak ktoś potrzebuje 4GB RAMu na jeden serwer gier?
Innymi słowy czy widzisz sens płacić za coś 319,79zł skoro możesz zapłacić 34,90zł?
Pytam o ten scenariusz bo jest najbardziej popularny wśród klientów. Największą popularnością cieszą się najmniejsze pakiety.

Kilka klientów przeniosło już swój obecny serwer na nową ofertę, technicznie nie ma tu żadnego problemu.
Jak to będzie zorganizowane na większą skalę to jeszcze planuję, idealnie jeśli dałoby się to zrobić przyciskiem w panelu. Obecnie trochę rozbudowuję backend v3 więc może przy okazji uda się dorobić taką opcję.
Generalnie obecna oferta 4GB RAM trochę mija się z celem jeśli weźmiemy pod uwagę że w nowej mamy więcej za mniej. Póki co plan zakłada że z obecnej oferty zostałby tylko pakiet 2GB RAM który nie jest możliwy w przypadku nowej oferty.

Ano, w sam raz nadaje się pod mniejsze rzeczy, które nie wymagają większej ilości zasobów. Trochę można na nim utrzymać rzeczy :stuck_out_tongue:

@SystemZ ale ktoś kto jest zaawansowanym użytkownikiem wybierze całego dedyka który jest tańszy od 48GB na lvlup :>
Ja sam nie mam takiej potrzeby, póki co :slight_smile:

No to chyba proste, że jak to nazwałeś zaawansowani użytkownicy starają się omijać pośredników, jeśli nie mają na tym korzyści ze współpracy czy innych takich. Tak było, jest i będzie.