Zamawianie domen

Witam,
Przydałoby się usprawnić system zamawiania domen. Od czasu napisania ticketa mija za chwilę 3-ci dzień, a moje zamówienie na domenę nadal nie zostało zrealizowane…

Straciłem już prawie 3 dni czasu użytkowania na hostingu WWW w oczekiwaniu na domenę. Gdybym wiedział, że to tyle będzie trwać, to wstrzymałbym się z zakupem hostingu do czasu otrzymania domeny.

Jest pełno innych miejsc niz lvlup.pro na zakup domeny, nie musi ona być zakupiona właśnie tutaj. Niestety (albo i stety), ale lvlup jest nastawione bardziej na serwery VPS i hosting www/minecraft niżeli na domeny.

Osobiście zawsze domene na OVH brałem :smiley:

No i generalnie jak chcesz domenę to najlepiej zamawiaj na OVH.

Dlaczego? Moim zdaniem LVL UP to jest też dobry hosting. Sugeruję tylko, że przydałoby się usprawnić ten system :blush:

No właśnie, hosting serwerów, a nie dostawca domen. Domena to tylko dodatek, który jest zapewne rejestrowany ręcznie przez Pana Michała.

Mija kolejny dzień i za niedługo już będzie mijał tydzień, a jest nadal brak odpowiedzi ze strony Supportu… Czy osoby, które zajmują się Supportem w ogóle czytają te wiadomości? :slight_smile: Pieniądze od dawna leżą w portfelu bezczynie, a ja nadal jestem bez usługi. Jestem zniesmaczony całą tą zaistniałą sytuacją. Ja rozumiem, że hosting nie skupia się głównie na domenach, a jest to tylko dodatkowa usługa, ale tyle czekania, to już jest chyba przesada… Jestem już od dłuższego czasu klientem hostingu i zawsze wszystko było okej, ale od tygodnia próbuję tutaj wykupić domenę i nie mam jej do teraz.