WymianaPSC.pl - Szybka i tania wymiana PaySafeCard

Tagi: #<Tag:0x00007f2add5458d0>

Witajcie,
Chciałbym wam zaprezentować moją stronę służącą do wymiany PaySafeCard na Paypal, Przelew, Revolut oraz inne po kontakcie mailowym.
Prowizja na start wynosi 18%. Dla partnerów 17% z możliwością negocjacji.
W najbliższym czasie jest planowanie wdrożenie API dla partnerów.

1lajk

Wymiana automatyczna czy jak profesjonaliści poprzez GG? :kappa:

Przez IRC :kappa:

Zawsze można przez Mumble bumble :kappa:

Przez list (poczta) :kappa:

Gołąb lepszy

Gołomp najleprzy

:hearts:

Promocja!

Prowizja 16% (Zamiast 18%) dla osób które polubią i udostępnią nasz fanpage na facebooku.

Wymianapsc.pl - Szybka i tania wymiana Paysafecard - Strona główna | Facebook

W celu skorzystania z promocji polub i udostępnisz nasz fanpage następnie utwórz transakcje wymiany i wyślij wiadomość poprzez zakładkę kontakt na stronie z wiadomością:

,Kod rabatowy LVLUP.pro"

Promocja obowiązuje do 05.08.2019

Korzystał ktoś z tego “serwisu”, warto? Czy lepiej omijać i za te psc doładować konto na levelap :nosacz:

2lajki

Alegrowicz wygląda uczciwie :slight_smile:

1lajk

Posiadamy już 30 transakcji przeprowadzonych w ciągu tygodnia (liczę wyłącznie transakcje o statusie ,Transakcja zrealizowana").

Polecam stronę, wszystko działa sprawnie, wymienialiśmy juz kilka kodów. Jak do tej pory jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

1lajk

Może nie jestem specem, ale tak patrzę na tą politykę prywatności jakim prawem operatorem i administratorem danych osobowych może być… domena? xD Przecież to sensu żadnego nie ma :wink:

Zatem przychodzi pytanie dot. legalności całego przedsięwzięcia.

6lajków

W polityce prywatności znajdowały się dane przed tym jak konkurencja zaczęła mi grozić.
Pozdrawiam

Groźby to się zgłasza na policję, dane powinny zostać bo wątpię by aktualnie było to poprawne.

6lajków

Niedługo poprawie to, taka informacja dla ciebie przeczytaj sobie jak działa system karny w PL :slight_smile:

nie chcesz wiedzieć jak działa skarbówka w PL chyba ;]

Wiem doskonale, zainteresujcie się swoimi serwerami bo EULA jest łamana i to mocno :slight_smile:
Jeżeli masz wątpliwości pisz pw bądź discord.

Mów za siebie, aktualnie tworzony przeze mnie serwer jest zgodny z warunkami EULA.