Wycofanie oferty VPS OpenVZ

Było, minęło

Przyszedł czas na wycofanie jednej z najbardziej popularnych i docenianych ofert w lvlup.pro.
Swoją popularność zawdzięczała stosunku ceny do ilości zasobów.
Niestety wszystko inne nie było już takie piękne, awaryjność, słabsza izolacja, niekompatybilność z nowoczesnym oprogramowaniem to tylko niektóre z problemów z którymi obsługa borykała się na co dzień.

Wyzwanie

W dniu kiedy wyłączyłem już możliwość zakupu nowych VPS OVZ jest ich nadal więcej niż KVM.

Z perspektywy biznesowej możecie się zastanawiać że w takim razie dlaczego to robię skoro hajs się zgadza.
Powód jest prosty - zależy mi na dobru klientów, nie chcę aby korzystali z przestarzałej technologii która staje się z dnia na dzień co raz mniej bezpieczna i kompatybilna z innym oprogramowaniem.
Przy okazji zaoszczędza też czasu obsługi ale głównie widzimy że zadowolenie klientów z KVM jest wyższe więc wybór wydaje się prosty.

Idziemy do przodu…

… i stawiamy w całości na KVM

Mam VPS OVZ w lvlup.pro, co robić i jak żyć?

Z usługi nadal można korzystać czy przedłużać jej ważność bez zmian, po prostu nie można zakupić już nowych serwerów.
Jeśli będziemy planować coś więcej w tej sprawie, poinformujemy mailem klientów których będzie to dotyczyło.

Bardzo lubiłem tą ofertę, co teraz?

W tym wątku możecie też powspominać “kiedyś było lepiej” lub zapalić e-znicza tej ofercie która zmieniła lvlup.pro z hostingu MC w hosting VPS.

Stan wycofywania

Sama nasza decyzja nie spowoduje że nagle wszyscy klienci z dnia na dzień przestaną korzystać z VPS OVZ, powoli ją wygaszamy.
Poniżej podaję proporcje aktywnych serwerów jeszcze trochę sprzed tej decyzji i w miarę na bieżąco.

Data OVZ KVM
11.08.2018 60% 40%
30.09.2018 50% 50%
14.10.2018 40% 60%
07.11.2018 30% 70%
26.11.2018 25% 75%

Informacje Na Temat AudioBot'a
Pytanie dotyczące oferty VPS

Znalazłem bląd w panelu, mianowicie chodzi o to że jak kliknie się w zamów to wyświetla się od razu oferta OpenVZ :slight_smile:

Kwestia cache, w ciągu kilku minut powinno być już jak trzeba.

Kiedyś to było, nie to co teraz! 381162353527357450

:tada::clap::tada::clap::tada::clap::tada::clap::tada::clap::tada::clap::tada::clap:

bjedne ofałzet, nie bendzie jusz wincyj nowyh postuff rze cosi nie dziaua bo stary kernel :kappa:

Sam zaczynałem od OVZ, a teraz jestem przy KVM+ 16GB ze względu na problemy z OpenVZ :wink:

(*) sam zaczynalem na openvz teraz jestem na kvm pl 4gb :smile:

(*) Znicz.jpeg

No cóż, sam zaczynałem na OVZ, aktualnie nie stoję na niczym ¯_(ツ)_/¯

(*) Jeszcze korzystam :v

Kiedyś to było, nie to co teraz…

Jak najbardziej na PLUS!
Moje, ale gdyby cena KVM była taka sama co OVZ to Poggers

jak najbardziej na minus poprawcie szablon instalacje na kvm bo powinno automatycznie instalować nie każdy umie sobie samemu zainstalować debiana posiadałem u was kvm i nigdy w życiu już bym nie zamówił open vz były najlepszym rozwiązaniem pod aplikacje query i muzyczne

Domyślnie jest Ubuntu 16.04, jeśli ci to nie wystarcza zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych poradników na forum.
W moim przypadku instalacja zajęła… 15 minut? Z czego klikania było 5 :wink:

to że jak miałem konto root nie mogłem nawet pakietów instalować :frowning:

Zapewne źle skonfigurowałeś sieć.
Również o tym mamy poradniki :sunglasses: