Wszystkie prośby o resztki PaySafeCard

Tagi: #<Tag:0x00007efca18ee6e0>

Witam chciałbym poprosić kogoś komu niepotrzebne to a chodzi tutaj jak w tytule o resztki paysafecard (1.84zł)
Jeśli ktośby miał prosiłbym o wysłanie na PW nick: Anraeth. Z góry dziękuje!

2lajki

Zrobiłem z tego tematu jeden temat w którym każdy będzie mógł napisać zapytanie o resztki, bez sensu jest kilka tematów na forum ciągle o tym samym co jakiś czas.

4lajki

jak byś mógł daj linka do tego tematu bo jestem nowy na tym forum xD

1lajk

@luxDev zrobił z Twojego tematu (tego w którym teraz czytasz odpowiedź) temat zbiorowy czyli taki w którym każdy z użytkowników będzie mógł napisać swoją prośbę o “resztki”.

2lajki

aha dzięki nie zrozumiałem go xD

1lajk

Witajcie! Brakuje mi 6,50 zł na rp byłby ktoś taki miły i poratował wiem że nic za darmo jeżeli będzie trzeba to się odpłacę Pozdrawiam.

1lajk

Rp? Cóż to za skrót? 6,50 zł to jednak troche jest :slight_smile:

1lajk

Riot points waluta premium do leauge of legends :slight_smile:

1lajk

A, to na mikropłatności się nie dorzucę, co innego np. na vpsa :wink:
Szukaj dalej, ewentualnie dokup za własne :smiley:

1lajk

Spoczko dzięki za odpowiedź :smile:

1lajk

Witam, przyda mi się każda resztka z psc. Potrzebuje ich do cs’a żeby kupić sobie skin do M4A1 i jeszcze pootwierać kilka skrzynek, mało mi brakuje. Więc jeśli ktoś ma nie potrzebne resztki i nie ma co z nimi zrobić to proszę o wsparcie.
Dziękuje za uwageę :slight_smile:

1lajk

Ile ci brakuje? :slight_smile:

1lajk

gz gz gz
6 miejsce
https://www.google.pl/search?q=resztki+psc

2lajki

Mało. Jak będzie mi jeszcze brakować to najwyżej się przebiegne do galerii. Potrzebuje gdzieś tak 1-2 euro a jak za dużo to jakieś centy :slight_smile:

1lajk

Brakuje mi 93 centy do doładowania konta steam za 5euro. Mógłby ktoś pomóc ?

1lajk

Posiada ktoś resztki psc potrzebne mi 0.38€ ponieważ kupiłem PSC za 20 zł i chciałbym kupić Euro Truck Simulator 2 ale brakuje mi te 0.38€ Proszeee. Potrzebne do jutra.

1lajk

Jest do tego osobny temat: Wszystkie prośby o resztki PaySafeCard

1lajk

Oddzielny wątek połączono z tym istniejącym :slight_smile:

2lajki

Brakuje Mi 4ZŁ DO Vpsa, ma ktoś coś?

2lajki

Mogę sprzedać za 4WPLN za 3 złote :kappa:

1lajk