Wstrzymanie opcji zwiększenia pakietu

Wstrzymujemy do odwołania możliwość zwiększenia pakietu usługi.
Powodem jest większa niż zazwyczaj ilość zamówień.

Dłuższe wyjaśnienie obecnej sytuacji

Ale jak to, dlaczego, potrzebuję zasobów na wczoraj

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 oraz zwiększająca się liczba zachorowań na COVID-19 spowodowała istną eksplozję zamówień. W momencie gdy to piszę mamy (po raz kolejny) dość długą listę zamówień oczekujących na realizację. Jeśli ktoś jest ciekawy jak wygląda obecnie kolejka to może zerknąć sobie tutaj: https://stats.lvlup.pro/

No dobra elo, co mnie stojące zamówienia, RAMu chcę więcej

Niezrealizowane zamówienia mają najwyższy priorytet w całym łańcuchu. Skoro brakuje zasobów na ich realizację, pozostałe sprawy (zwiększanie pakietów, migracje między węzłami) muszą poczekać na swoją kolej. Do tej pory mieliśmy już kilka dni podczas których wstrzymaliśmy się ze zwiększaniem pakietów na rzecz klientów którzy oczekiwali na swoją usługę. Kolejka opróżniła się do zera, wszyscy otrzymali upragnionego VPSa. Część klientów oczekujących w zgłoszeniach na powiększenie pakietu ich usługi również doczekała się większych zasobów.

Niestety zamówienia znów się “przytkały” a nasza prognoza na najbliższe dni nie jest najlepsza.

No to dostawcie dedyków, ale mi problem

Węzły na których realizują się VPS KVM PL nie są już oficjalnie dostępne w ofercie OVH. VPS KVM FR realizują się na węzłach GAME-3 z SYS, których dostępność jest zerowa już od dłuższego czasu. Nawet gdybyśmy chcieli dołożyć więcej zasobów to niestety nie mamy jak :frowning:

6lajków

Wspaniały moment na wprowadzenie usługi pomniejszania pakietów :stuck_out_tongue_winking_eye:

18lajków