Współpraca z lvlup.pro

Witam, otóż mam do was jedno pytanie. Czy mogę mieć z wami współpracę? Będę reklamował hosting, dam banner na FanPage’u i wiele, wiele więcej. Posiadam konto YouTube, tak więc łatwo mogę reklamować, dziękuje.
Pozdrawiam Fivi

Zostawię tutaj linka, miłej lektury

Współpraca dotyczy tylko serwerów, lvlup nie nawiązuje jej z youtuberami. Polecam przeczytać informacje o kategorii.

Witaj @Fivi!
Bardzo ładna prezentacja, wszystko opisane tak jak trzeba. Na pierwszy rzut oka widać czego autor oczekuje, oraz co daje od siebie. Również można zauważyć wszechstronność autora; nie ogranicza się do jednej konkretnej rzeczy, chce współpracować z naszym ukochanym hostingiem we wszystkim co się tylko da. To się szanuje :slight_smile: Na plus oczywiście kanał na Youtube, zawsze to większy zasięg i więcej potencjalnych klientów. Widać że autorowi zależy na tym aby hosting lvlup.pro się rozwijał, posiada on wiele sposobów na reklamę takie jak “Banner na FanPage’u” i wiele, wiele więcej. Dobrze wiedzieć, że lvlup.pro posiada tak wspaniałego i dobrego użytkownika oraz klienta.
Pozdrawiam liamdj23

Teraz tak na serio, autor nawet nie przeczytał regulaminu tworzenia wątków w tej kategorii co od razu odrzuca to podanie. Miłego wieczoru :slight_smile:

Autor nie określił dokładnie o co mu chodzi.
Być może nie do końca rozumie pojęcie współpracy.
Przeczytawszy wątek sądzę, że autor dąży do zareklamowania hostingu i wygląda to tak, jakby pytał o pozwolenie. Uważam, że bez problemu może to zrobić.
Natomiast jeśli oczekuje czegoś w zamian, jakiegoś serwera lub czegoś innego, to powinien przeczytać wątki podane wyżej przez kolegów i zastosować się do nich :wink:

Ten wątek nawet nie spełnia podstawowych warunków do podjęcia współpracy :woman_shrugging:

To działa trochę inaczej niż myśli autor wątku