Współpraca WizzardSquad

WizzardSquad - Jesteśmy grupą programistów, budowniczych jak i techników która wykonuje zlecenia odpłatnie poczynając do programów java c++ i innych aż do budowania w minecraft oraz pomocy technicznej, grupa posiada wyłącznie doświadczone osoby pracujące z precyzją jak i szybkością nad waszymi projektami, hostujemy także ts3, serwery minecraft, boty,vps i wiele więcej.

Przechodząc do sedna potrzebujemy maszyny dla grupy żeby jakość hostowania oraz pracy była lepsza
, potrzebujemy dokładnie VPS KVM Game Pro najlepiej 64 gb, czemu taka maszyna ponieważ rozwijamy się szybko oraz oferta botów muzyczny jest popularna i będzie potrzebna nam dobra stabilna maszyna.

Posiadamy pliki potrzebne nam do pracy lecz brakuje nam maszyny.

Portfolio?

No raczej nie.

Formalności:

• brak oryginalności
  • “wniosek” nie jest oparty o wzorze
  • brak informacji [są one ubogie]

BTW. Nie warto zacząć od czegoś małego jak np. VPS KVM 4GB RAMu?

Portfolio? Za krótki opis jak na współpracę z hostingiem.

VPS’y w LVLUP.PRO da się powiększać, wystarczy utworzyć ticket w panelu. Na początku wystarczy mały, np. KVM 4gb.

Czyli współpraca ma polegać na tym, że Pan Michał daje wam VPSa a wy hostujecie innym serwer??

Jak dla mnie:

• powinieneś bardziej opisać wasze plany.
  • przedstawić projekt na własnej małej maszynie, a nie prosić od razu o nie wiadomo co.
  • jak jesteście grupą to dobrze mieć portfolio dostępne dla wszystkich na stronie internetowej.
  • kto wchodzi w WizzardSquad?
  • pomysł ma być oryginalny.
  • co oferujecie w zamian?
  • nie zastosowaliście się do szablonu O kategorii Współpraca z lvlup.pro

:kappa:

Za mało informacji!

• Portfolio?

Nie za duzy jak na początek współpracy

Na nie :stuck_out_tongue:

Nie za dużo? W jaki sposób to się zwróci? Hostując innym serwery:

Ehh NIE.

Nie.

Chyba nie muszę uzasadniać swojej wypowiedzi?

Nie ma nawet vpsa 64 gb. Maksymalnie jest 32 i to już cały dedyk, który kosztuje dokładnie 479,90 PLN.
Idąc waszym tropem, potrzebujecie dwa całe serwery, które kosztują łącznie dokładnie 959,80 PLN.
Zasadnicze pytanie i jedyne pytanie, jak wy chcecie, za przeproszeniem, ■■■■■ to zwrócić?

KVM Game Pro+ jest na dedykach z, jak dobrze pamiętam, 64 GB RAM.
Mam to samo zdanie co poprzednicy, ten temat wygląda jak słaby żart.

Smiesza mnie tacy ludzie xD jakie lvlup ma z tego zyski? maja to w tylku ze robicie komus jakies boty.

Dla jasności, bo niektóre osoby mogą powiązać temat ze mną - to że używam na niektórych forach nicku ProgrammingWizzard (bo np. nie ma możliwości jego zmiany), nie oznacza że ktoś nie może założyć sobie konta z nickiem Wizzard i innymi pochodnymi, jak to zrobił autor tematu. Więc informuje, bo już dostałem kilka wiadomości na Discordzie - nie jestem to ja, ja nie mam nic z tym wspólnego. Swoją drogą może i dobrze, bo ta prezentacja jest na tak żałosnym poziomie, że szkoda na nią zwykłego komentarza.

Autor nie wspominał o Pro+.

Odrzucone