Współpraca Serwer Minecraft

Nie wiem w czym polega “fajność” tego projektu, też potrafię zrobić tryb easyhc i skyblock i połączyć bungeecordem. Nie jest to nic trudnego ani nowego.

No to idź do “innych”. LVLUP celuje w unikalność. Zadam tylko pytanie. Czy Twój kolega czytał inne wątki o współprace oraz to? Oraz dlaczego to właśnie autor wątku się w nim nie udziela?

Autor jest współwłaścicielem, tak samo jak i ja. Czytał, jak i czytałem ja.

Osobiście uważam że albo to jest jakiś niewydarzony troll albo Wy serio nie rozumiecie czemu większość osób wypowiada się negatywnie.
Jeśli te tryby są tak unikalne w waszej opinii to chociaż to opiszcie, dwa pisząc że “pójdziecie do konkurencji” czytaj innych to tylko zmniejszacie swoją szanse na jakąkolwiek współprace.

Proszę o zamknięcie postu, otrzymaliśmy współpracę od innego zespołu :)!

Aż mi się nie chcę cytować tej głupoty jaka tu się pojawiła… Autorzy chyba coś tu ściemniają z podanym wiekiem. Można wiedzieć jaki hosting strzelił sobie w kolano?

Coś wydaje mi się ze sponsorem w tym wypadku jest Mama jednego z nich, po prostu zrobiło jej sie smutno i pomogła im ^>^

heh… tryb Easyhc… i unikalny, coś wydaje mi się ze jeszcze jesteśmy 10 lat za zagranicznymi serwerami :stuck_out_tongue: Jak takie perałki powstają :D:D

craft***** jest sponsorem, serwer 150 osobowy wykupiony, za free. Zaczynamy działać. Póki co, 31 autorskich pluginów wgranych, aby urozmaicić rozgrywę.

Haha, ciekawe jak będzie z tps.
Ale powodzenia =)
czemu ten wątek nie jest jeszcze odrzucony

Pozostaje życzyć powodzenia :slight_smile: