Współpraca Serwer Minecraft

Witam serdecznie

Szanowni Państwo! Chcielibyśmy nawiązać z wami współpracę. Jak miałaby ona wyglądać? Na dobry początek chcielibyśmy otrzymać od was serwer na 30 slotów z możliwością powiększenia ( serwer testowy ) ( pluginy, budowanie itp. ). Jeżeli ów serwer wyszedłby nam, moglibyśmy wystartować z większą opcją. Co byście otrzymali w zamian?
• Informację na serwerze " Serwer sponsorowany przez lvlup.pro "
• Informację na naszym TeamSpak’u : " Partnerzy: lvlup.pro "
• Reklama YouTube serwera Minecraft gdzie na początku byłaby reklama waszego Hostingu.
• Specjalną Stronę Facebook , gdzie będziemy dodawać wszelkie nowości z serwerem. Gdzie będziemy dodawać " Sponsor serwera lvlup.pro".
• Będziecie mieli całodobową możliwość sprawdzania, czy serwer się rozwija, czy nie.
• Ciągły kontakt z nami poprzez e-mail bądź TeamSpeak3!
Dodatkowo, jeżeli czegoś zabrakło, a wy czegoś, co nie zostało dodane od nas oczekujecie. Proszę, abyście to napisali. Wszelkie nowości od was zaakceptujemy.

Chcielibyśmy napisać parę słów od siebie jeszcze. Jesteśmy grupą ludzi, w wieku 20,21 lat. Którzy chcą coś osiągnąć. Aby zdobyć swój upragniony cel, jakim jest serwer Minecraft 200/300 osobowy, musimy mieć o kogo się oprzeć. Na wstępie, chcielibyśmy także dodać, iż mamy wprawę. Mamy bardzo dobrze zorganizowany skład, więc to tylko kwestia czasu jak się rozwiniemy. Podsumowując swoją wypowiedź, gdybyście się zgodzili, mógłbym obiecać, iż włożymy w ten serwer wiele starań, aby powstał, rozwijał się, i był jak najlepszy. Liczymy na waszą pomoc.

Z poważaniem ekipa © TSGaming.pl

Fajnie by było, jakbyście napisali jakiego właściwie typu serwer tworzyć chcecie. Na decyzję pewien wpływ ma poparcie społeczności forum, a jak tu poprzeć coś co nawet właściwie nie wiemy czym jest?

Po coś istnieje ten temat (wyżej), np. po to, żeby tematy o współpracy nie wyglądały jak twój teraz, bo ja tu nie widzę nawet trybu serwera.

No nie mogę wydać dobrej opinii, jeśli nawet nie wiem, jaki serwer będzie miał tryb. No co do poprawności to @koweq myślę wszystko napisał. Obecnie raczej na nie (to się może zmienić), wiem o serwerze tyle co nic.

@koweq ja od siebie dodam jeszcze, że po , powinien być odstęp :slight_smile:
///
Na nie, temat nie spełnia nawet podstawowych podstaw do akceptacji :slight_smile:

Witam, z tej strony Współwłaściciel ( przyszłego serwera, jeżeli o wy powstanie). Mamy zamiar stworzyć 2 tryby na jednym serwerze, Skyblock + EasyHC. Chciałbym tylko dodać, iż mamy starannie dobraną ekipę aby wszystko ruszyło z jak najlepszej strony, i to tylko kwestia czasu kiedy się rozwiniemy. Nam, naprawdę zależy na otwarcie czegoś takiego, ponieważ chcemy się różnić od innych, nowymi skryptami czy mapami. Chcemy po prostu aby serwer wystawał trochę ponad inne serwery tego typu. Mamy zaangażowanie i to dość duże ale nie mamy o kogo się tzw. “oprzeć” dlatego też nasz plan ciągle stoi w miejscu. Za wszystkich ( administratorów serwera ) z tego miejsca proszę o wyrozumiałość i danie szansy nowemu planu serwera. Jeżeli potrzeba komuś informacji dot. serwera proszę o kontakt tutaj, poprzez forum, ts. Bądź e-mail podany w temacie (tsgtsgaming@gmail.com).

No proszę was…

Jedyne co mam do powiedzenia - xD
RÓŻNIJCIE SIĘ TRYBEM, NIE SKRYPTEM!

plz, nie akceptujcie tego

No chyba nie trzeba komentować, NIE

Dlaczego wystawiasz negatywną opinie? Nawet nas nie znasz.

No bo takie jest podejście forum do easyhc - jest to po prostu za mało unikalny tryb.

Po pierwsze, te 2 tryby. LVLUP celuje w unikalność, a nie w kolejne easyhc z darmowym vipem. Po drugie autor wątku popełnił trochę błędów, wypisał je @koweq.

Czyli nic jeszcze nie zrobiliście?

Jesteście w takim wieku w którym sami możecie dokonać tak małej inwestycji.

Ehh… To znaczy że takie 2 w 1? Kolejny SkyBlock da się przełknąć, ale EasyHC NIE!

Serio, 2 tryby na 1 serwerze?

To chyba jedyna innowacja jaka miałaby się pojawić, ale czy dobra to sami sobie odpowiemy.

Nie rozumiem dlaczego autorzy tematu wciąż nie zastosowali się do wzoru, a raczej nawet nie zajrzeli do tematu, który podlinkowałem w drugim poście.

Obawiam się, że współpraca w tym przypadku jest niemożliwa.

Obsługa LVL UP będzie się mogła wstydzić, że daliście taką informację na teamspeaku :bezkappy:
wstyd
Nie zastosowaliście się do wzoru, nie zauważyłem nawet w temacie jaki to będzie tryb… Formatowanie krzyczy o pomoc, tak samo jak długość tematu i ten spoiler (tak, to chyba spoiler?).

Głupota, jak tego nie zaakceptują. Ten pomysł jest bardzo fajny.

Głupotą w tym wypadku jest tak uboga prezentacja serwera jeśli się ubiega o współprace.
Bo jedyne co faktycznie mogło by być w tym unikalnego to że tworzycie HC na latających wyspach, ale nie wiem czy taki był wasz zamysł ^^

No to my jesteśmy unikalni, nie wy to następni zrobią z nas potęgę.

Człowieku, ty nawet nie przeczytałeś do końca widzę. 2 tryby w 1, EasyHC - 1 ekipa i Skyblock - 2 ekipa…