Współpraca — Polska Sieć Serwerów na MCPE/MCBE/MCWindows 10 Edition

nooo to prawda… jest pisany w PHP

Może nie tyle stabilność co wydajność, mimo wszystko php w zamyśle służy do czego innego :thinking:

Najwyżej silnik z którego korzystasz, ktoś zaczął pisać w tym języku, co jest tragicznym pomysłem, ale trudno

Minecraft bedrock, a więc PE, win10 i na konsole zapewne też, jest napisany w dużej mierze w C++.

chyba kolega się pogubił w nazwach.

Ile ci zajęło znalezienie tych pluginów? 5 minut…?

Takie rozwiązanie jest po prostu niestabilne. Były już próby zrobienia czegoś podobnego.

Macie już jakieś pomysły?

Możesz podać powód upadku serwera?

czy te “bazowanie” na innych silnikach nie polega na skopiowaniu kodu i wklejeniu do innego?

Jestem na nie. Nic nowego… Silnik nie utrzyma nawet 50 graczy a ty planujesz powiększyć ilość graczy po przez większą ilość wersji. A no właśnie, jaki to ma cel jeżeli wersja Bedrock nie posiada swojego launchera i nie ma możliwości przywrócenia wcześniejszej wersji? Jedynym rozwiązaniem jest crack a to chyba nie jest dozwolone…

Jestem na nie, trochę siedze w MCPE/MCBE silnik który podaliście ma mase błędów i niedociągnięć. Same wymienione pluginy można znaleźć w 5 minut. Co do trybu minigames kiedyś istniał serwer minigier na starsze wersję tej gry, i powiem tak, gracze nie byli chętni do gry.

automatycznie podbity #49

automatycznie podbity #50

Czytając wszystkie komentarze i porady powiem że Temat jest do zamknięcia.
Wiem już co zrobić by serwer się spodobał

automatycznie podbity #52

Zgodnie z wolą autora - wątek o współpracę zostaje zamknięty.

zamknięcie #54