Współpraca — Polska Sieć Serwerów na MCPE/MCBE/MCWindows 10 Edition

Ale będą myśleć a to nie znaczy ze zrobią :stuck_out_tongue:

Ale nie oznacza też, że NIE zrobią.

Ale i tak przekreślam ten projekt bo to nic innowacyjnego i kreatywnego

Powiedziałbym co ja przekreślam, ale tutaj nie wypada. :kappa:

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ej! To już jest przesada. To, że mi nie wyszło to nie oznacza, że trzeba mnie teraz wyśmiewać przy kazdej możliwej okazji. Ale oczywiście nie zmuszam Cię do zmiany decyzji.

Dobra zakończmy ten syf. Przenieśmy dyskusję na PM jeśli nam mało. (Ale to nie powód aby mnie oraz mój projekt obrażać).

Nie wiem czy obrażaniem można nazwać to że mtforum sie przekreśliło :confused: Raczej nie.

Whoa, co tu sie…

Jeżeli zobaczę dalszą kontynuację owej kłótni to nie zawaham się użyć magicznej flagi :black_flag:
Proszę nie wytykać komuś, że coś nie wyszło, każdemu może coś takiego się zdarzyć :rage:

NIE. Sam projekt nie jest niczym unikalnym, a to że serwer ma być pod Minecraft Pocket Edition, Minecraft Bedrock Edition i Minecraft Windows 10 Edition nie jest podstawą aby hosting go wspierał finansowo przez dany okres. Unikalność to esencja i światło w tunelu które daje nadzieje że serwer wypali i wszystko dojdzie do pierwszej bety, a po niektórych projektach które zdawały się że będą mieć tą esencję zostały porzucone i hosting stracił. Maszyna 4GB RAM nie kosztuje dużo, więc możesz zainwestować. Dodam iż hosting podejmując współpracę buduje sobie wizerunek i raczej zastanów się sam czy gdybyś chciał zachęcić potencjalnych klientów do zakupu usług to czy byś podejmował współpracę z osobą która pisze że aktualnie mają pluginy i silnik które są podstawą do działania serwera na scenie serwerów mc/msp.

Co do samego wątku, prosiłbym o poprzestanie zbędnej dyskusji gdyż jest ona zbędna.

Mógłbyś to jakoś udowodnić? Publiczny silnik zawiera błędy więc nie sądzę abyście napisali go lepiej. :wink:

Bany w styczniu 2019

Odświeżam wątek, ponieważ użytkownik został zbanowany prawdopodobnie przez błąd moderacji.

@Nosacz
Nie jestem pewien… o co ci chodzi konkretnie…
Jak mógł bym udowodnić?

Np. pokaż strukturę plików i katalogów silnika.

@Nosacz powiem tak… Silnik jest bazowany na PMMP i Steadfast

XDD

No jest napisany przez nas ale bazowany na inych silnikach… xD