Współpraca. (Minecraft.)

Mam na imię Mateusz jestem youtuberem mam ponad 2000 widzów mój kolega o imieniu też Mateusz ma pseudonim MastMax zdobył on 4000 widzów szukamy hostingów do współpracy czy państwo są zainteresowani. Współpraca miała by polegać na prowizji z sklepu serwera dla państwa
Przykładowo 4/5 zarobków przychodzi do państwa a 1/5do nas Posiadamy ekipę budowniczych Build Zone która buduje na mineplay.pl ta ekipa buduje nam za darmo ponieważ to nasi znajomi. Posiadamy też bardzo zaawansowanych programistów którzy bez problemu mogli by ogarnąć maszynę. Mamy też bardzo dużo twórców którzy bez problemu mogli by nagrywać z naszego serwera i w ten sposób promować nasz serwer.Mamy już bardzo fajny pomysł na serwer myślę że państwo pomogą nam rozwinąć nasz projekt. Pozdrawiam Mateusz -mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCcSYmRIuIPMLjjkwWS4Vj9A
kanał kolegi- https://www.youtube.com/channel/UCcSYmRIuIPMLjjkwWS4Vj9A Ja i mój kolega będziemy głównymi właścicielami mamy ponad łącznie 6,500k subskrypcji nie wspomnę o innych youtuberach którzy będę promować nasz serwer

Oczekuję bardziej serwerów dla społeczności czyli publiczne gdzie każdy może wejść, zagrać i cieszyć się rozgrywką, najlepiej w stylu jakim nie znajdziemy nigdzie indziej.

NIE

Jeżeli potrafią tylko to to faktycznie są bardzo zaawansowani :wink:

Brak informacji o serwerze oraz brak zastosowania do wzoru. Podobnie jak banan - NIE

Ta współpraca dla mnie wygląda tak:
Mam kolegę, który ma kolegę, który chce zrobić serwer ogólnie nawet go nie zaczęliśmy ale chcemy mieć go i koniec.
Napiszcie poprawnie temat na współpracę i zaprezentujcie coś bo na ten moment wygląda to na kolejny serwer “izihc”

Jestem na NIE

niby 4000 subskrypcji, a pod filmem sprzed tygodnie ledwo 400 wyświetleń, przecież to wygląda jak suby z botów do nabijania :face_with_thermometer:

Podałeś dwa razy link do tego samego kanału

Nie zastosowałeś się do wzoru

Gdybyś poświęcił chociaż chwilę czasu na przejrzenie innych wątków to zauważyłbyś, że to jest bezcelowe.

Za sam brak choćby jednego przecinka powinno to być odrzucone :confounded:

Co jak co, ale tu raczej nie ma czym się chwalić :V

No ale przecinek jest, o co panu chodzi? :kappa:

A ja oczywiście na nie - temat nie spełnia nawet wymagań, chyba czytać się nie chciało :wink:

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.