Włączanie serwera nie działa

Tagi: #<Tag:0x00007f760260f368>

Witam,
nie działa mi włączanie serwera. Wyskakuje komunikat, że serwer został włączony, po czym przycisk ,wyłącz" zmienia się na ,włącz", a serwer nadal jest offline.
Czy ktoś ma podobny problem? Nic nie robiłem na serwerze od paru dni, wyłączył się i nie działa od dzisiejszego poranka.

Przejdź do proxmoxa i tam włącz/wyłącz serwer :slight_smile:

1polubienie

W proxmox wyskakuje błąd kvm: cannot set up guest memory ‘pc.ram’: Cannot allocate memory

Bardzo możliwe, że na tym węźle gdzie jest twój vps zabrakło ramu. Najlepiej jakbyś stworzył ticket w panelu klienta.

1polubienie

też tak myślę, dziś chyba support nie pracuje, szkoda, bo na tym serwerze trzymam bardzo dużo projektów i sporo stracę czekając do jutra, no ale cóż, pozostaje czekać, dzięki za pomoc :slight_smile:

1polubienie

Jeżeli Ci się poszczęści to jeszcze dzisiaj dostaniesz odp…
Dodatkowo, zapraszam na forumowego discorda

1polubienie

Overselling? :kappa:

1polubienie

To, że tak to wygląda nie oznacza, że tym jest.
Może ktoś na tym node powiększył pakiet i obsługa się zagapiła albo coś na samym nodzie zabiera ram :thonking:
My jako społeczność w tym przypadku już nic nie zrobimy / pomożemy. Pozostaje czekać na oficjalną odpowiedz w tickecie…

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.