Wasze zapytania i problemy związane z systemem kolejkowym. Ile trzeba czekać na zrealizowanie zamówienia VPSa?

problem
hosting
panel-v2
Tagi: #<Tag:0x00007f343bd077f0> #<Tag:0x00007f343bd073e0> #<Tag:0x00007f343bd06c10>

W sensie kilka godzin?

Wszystko zależy od tego ile osób przed tobą czeka na VPS OpenVZ
Bądź cierpliwy :wink:

Witam otóż mam problem z VPS ponieważ kupiłem serwer VPS i czekam ok. 2h i go nadal nie mam w panelu, pomoże ktoś?

Z tego co wiem teraz jest używany tak zwany system kolejkowy.
Poczytaj sobie

Informacje dot. kolejki dostępu do usługi

Polecam ten wątek: Wasze zapytania i problemy związane z systemem kolejkowym. Ile trzeba czekać na zrealizowanie zamówienia VPSa?

Musisz czekać, aż nowa maszyna dedykowana zostanie dostawiona lub jakiś VPS się zwolni :wink:

Witam zakupiłem VPS jaki jest czas oczekiwania wrzystko jest zapłacone na e-mail nic nie przyszło.

a takie pytanko bo pisało że o 20:20 będzie a teraz ze o 1 w nocy.

a takie pytanko bo pisało że o 20:20 a ja nie otrzymałem vps którego zamówiłem i mam teraz ze o 1 w nocy.

Został wprowadzony system kolejkowy zamawiania VPS’a, co oznacza, że zostałeś wpisany do kolejki i gdy jakiś vps się zwolni a ty będziesz 1 w kolejce to go otrzymasz.

Na stronie z ilością dostępncych vps’ów możesz zobaczyć orientacyjnie kiedy jakiś vps zostanie zwolniony. Pamiętaj jednak, że jeśli ktoś opłaci vps na chwilę przed wygaśnięcem go to ten czas może się przesunąć.

Kiedy będzie dostawa VPSów, zamówienia z kolejki natychmiast przechodzą do realizacji.

to to nie jest zamawianie VPS?

dodam te zamówiłem o 17-18

Kiedy zostanie zwolniony jakiś vps możesz zobaczyć tutaj. Aktualnie dostawa dla OpenVZ przewidziana jest na godzine 01:41 dnia 12.03.2018, lecz może się to zmienić, gdy ktoś przedłuży w ostatniej chwili ważność swojego vps’a.

ale ze jak zwolniony to nie jest zamawiane?

@AidisProPlayer Upraszam o trzymanie się tego wątku. Utworzenie wątku numer trzy, który mógł być kolejnym postem w tym wątku poskutkuje banem na 7 dni.

Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź odnośnie swojego zamówienia, które jest w kolejności i jaka jest przewidywana data zrealizowania zamówienia to zapraszam do utworzenia zgłoszenia, tam udzielę takiej odpowiedzi :slight_smile:

Edit: Widzę że @adminek153 odpalił szklaną kulę i wydał bana szybciej.

Dnia 03.04.2018 po zakupie VPS nie otrzymalem go. Prosze o pomoc

Prawdopodobnie kupiłeś VPS OpenVZ którego tymczasowo nie mają na stanie jak bedą mieć od razu go dostaniesz

Takiego własnie kupiłem, i kurcze no nie ukrywam że go potrzebuje

Tu możesz sprawdzić stan vps https://stats.lvlup.pro/

a co tam mam dokładnie zrobic?

nic jedynie możesz sprawdzić prawdopodobną dostawę oraz liczbę wolnych vps

a jak myślisz kiedy go otrzymam ?

dzisiaj najpóźniej jutro