Wasze zapytania i problemy związane z systemem kolejkowym. Ile trzeba czekać na zrealizowanie zamówienia VPSa?

Tagi: #<Tag:0x00007f9f28716910> #<Tag:0x00007f9f28716618> #<Tag:0x00007f9f28716410>

Systemu kolejki w zamówieniach VPS

Aby uniknąć spamu na forum, oraz stale powtarzających się tematów z problemami/zapytaniami dotyczącymi niezrealizowanych zamówień VPS tworzymy jeden wątek do komunikacji pomiędzy Wami a Administracją hostingu.

Jeśli nie ma wolnego VPSa, po zakupie twoje zamówienie przechodzi do kolejki, Kiedy będzie dostawa VPSów, zamówienia z kolejki natychmiast przechodzą do realizacji.
Najbliższe dostawy i dostępność VPS można zobaczyć na stronie ze statystykami:
https://stats.lvlup.pro/d/000000004/lvlup-pro-service-availability?refresh=1m&orgId=1

Wszystkie pytania mające związek z systemem kolejkowym np. “Zamówiłem VPS, czekam już godzinę i go nie ma”, “moje zamówienie VPS nie zostało zrealizowane po mimo maila” i tym podobne - będą trafiać do tego wątku. Administracja Hostingu (jeśli będzie dysponować czasem) będzie opisywała czas oczekiwania na realizację zamówienia.

Co jest ważne?
W tym temacie zadawaj jedynie pytania o usługę, która w danym momencie Cię interesuje.
Bądź cierpliwy, nie twórz zbędnego ruchu.

Kiedy, któryś z VPSów się zwolni natychmiast otrzymasz do niego dostęp.

Chciałbym prosić, aby unikać zbędnych komentarzy w tym wątku. (Chodzi mi tutaj o osoby postronne, które nie wnoszą nic do tematu.

1 polubienie

Zapłaciłem za server 30 min temu i nadal go nie mam ile trzeba czekać?

Kliknij CTRL + F5 na stronie.
Sprawdź pocztę - jeśli kupiłeś (pieniądze zeszły z portfela) to powinien być w kilka minut.

na pocztę nic nie przyszło a opłaciłem

OVZ widzę po cenie :thinking: więc musisz czekać aż miejsce na jakimś dedyku zwolni się, wtedy zostaniesz “upchnięty”. Zazwyczaj trzeba czekać 24h, w najgorszym przypadku do 48h.

Są już te metody “kolejki”? :open_mouth:

Tak, już działa ta metoda kolejkowania :wink:

To jest bez sensu . Kupujesz to chcesz mieć realizacje.

Poprzednio było tak, że czekałeś nawet dobę na w ogóle możliwość kupna VPSa i ktoś ci go podbierał.
Natomiast warto by dodać jakieś informacje o tej kolejce.

teraz nawet xbota nie odpale . ale spoof xd

Ja też się aż zaskoczyłem że nie otrzymałem bezpośredni dostęp do OpenVZ’a od razu po wykupieniu :laughing:

Bardzo się z tym zgadzam. Fajna sugestia do nowego Panelu

Z tego co mi wiadomo, po zakupie pisze, że trzeba czekać ok. 24h jeżeli nie ma wolnej instancji VPS.

Istnieje możliwość zamiany zamówienia VPS dowolnego pakietu OpenVZ (4-6-8GB RAM) na pakiet KVM 2GB RAM lub KVM Game Pro+ 4GB RAM bez dodatkowych opłat za pierwszy miesiąc. Wystarczy że osoby które dokonały zamówienia zgłoszą chęć zamiany w zgłoszeniu :slight_smile:

2 polubienia

Jeżeli kupiłeś OVZ, to jesteś w kolejce.
lvlup.pro niedawno uruchomiło system kolejek.
Musisz czekać ok. 24h lub 48h. Jeżeli nie uzyskasz VPSa, możesz zmienić zamówienie zgodnie z tym postem.

1 polubienie

Zapewne po dodaniu kolejki nie zmieniono jeszcze wiadomości wysyłanej do klienta.

Witam piszę w sprawie VPS. Wczoraj chciałem zakupić VPS i po zakupie dostałem wiadomość że w przeciągu 15min będzie on na moim panelu niestety jest już kolejny dzień a VPS dalej nie ma więc piszę tu o pomoc

Jeżeli kupiłeś VPS OVZ to jesteś w kolejce.
Jeżeli chcesz serwer na już, możesz zmienić typ VPSa na KVM w tickecie.

https://forum.lvlup.pro/t/ile-trzeba-czekac-na-zrealizowanie-zamowienia-vps-system-kolejkowy-pytania-i-problemy/5468/12

Witam! Po zakupieniu serwera vps nie otrzymałem go. Liczę na szybką odpowiedź.

Witam, dzisiaj rano postanowiłem zamówić konto vps OpenVZ
jak postanowiłem tak zrobiłem po chwili miałem już opłacone
wszedłem w zakładkę VPS a tam nic
wchodzę do zakładki Płatności tam widnieje owszem zapłata za zakup serwera lecz mimo to w zakładce VPS nic nie ma ale to nic wchodzę na pocztę nic nie ma czekam 20 min dalej 30 i to samo postanawiam napisać ticket ale nie wiem czy odpiszą bo pisałem na szybko chciałbym się was zapytać czy ktoś miał podobną sytuacje?
Jeśli tak to co wy zrobiliście?

Jeżeli kupiłeś serwer OpenVZ to istnieje takie coś jak kolejka.
Musisz trochę poczekać.