Wasze ulubione cytaty

Przechwytywanie2
:upside_down_face:

Autor: SystemZ

Kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem
Thomas Jefferson

i drugie było już wcześniej

Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli
Anonnymous

obraz

xD

obraz

Screenshot_1

“Wejdź na forum i stwórz odpowiedni wątek” - @SystemZ, pamiętasz? :joy:

Kilka moich ulubionych :slight_smile:

„Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
ś.p. Colin McRae

"Robię krok w tył, by zrobić dwa do przodu Mam odwagę, by przyznać się do błędu Schodzę suchą nogą z pękającego lodu Bo wiem, że nie warto jest biec bez odwrotu,
Diox / The Returners feat. Pelson - Kroki

"Samochód jest wtedy naprawdę szybki jeśli stoisz przed nim rano i boisz się go otworzyć"
Walter Röhrl

"Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
Autor nieznany

"Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna – liczy się odwaga, aby brnąć dalej."
Winston Churchill

"Walę setę i mogę w sumie kończyć Bo ani nie działa mózg, ani nie czuję kończyn To materiał na piękny, choć urwany film Najlepsze wakacje z których nie pamiętam nic"
Eripe - Hajduszoboszlo

"Życie to parę chwil Jesteś w nim Jak manekin Życie to parę chwil Tracisz kontrolę, urywasz film "
Quebonafide x Hary - Życie to sztuka wyboru [LNT BLEND]

To prawdopodobnie Mark Twain (http://wcudzyslowie.pl/199/nigdy_nie_dyskutuj_z_idiota_najpierw_mark_twain)

obraz

Screenshot_2

Coraz lepsze rzeczy z tym UPem :no_mouth:

image

Odkrył @Ewald

Mam prośbę - niech to będzie ostatni screenshot w tym temacie z pokazywania cudów upbota, bo to raczej nie są cytaty. O ile wcześniejsze screenshoty, o które były “bóle dupy” cytatami były, to już wysyłanie tego samego w kółko mija się z celem. Proponuję założenie osobnego tematu, w którym będzie można wysyłać różne rzeczy związane z upbotem.
Pozdrawiam.

Promocja jak w Biedronce.
image

image

obraz

~nitromaxpl
Cytat roku :kappa:

A dziękuję!

image