Wasze ulubione cytaty

A tak nie zakładam, ponieważ widzę co tam się wyżej dzieje.

Czym są sensowne cytaty? Sensownym cytatem nie możemy nazwać bylejakiego tekstu. Sam pomyśl, a zrozumiesz.

Oddalam.

image

Dokładnie a zwłaszcza jeśli chodzi o te sensowne cytaty a jak widać większość to bezsensowne cytaty z Discord i powoli zamienia to się nie w archiwum discord a nie ulubione cytaty

Proponuję założyć osobny wątek - “dyskusja na temat tematu Wasze ulubione cytaty” bo zaśmiecamy ten :kappa:
Ogółem sądzę że cytaty z Discorda mogą być ulubione :thinking:

nie ośmieszaj się / jak chcecie wrzucać bezsensowne screenshot z discord to sobie załóżcie oddzielny temat / bo to niema nic wspólnego z tematem

osobiście twierdzę że to podlega pod jakieś przepisy prawne wywlekanie czegoś co jest widoczne dla zweryfikowanych a nie dostępne dla wszyskich pokazywanie tego ogółowi

i proszę osobę kompetentną o wyczyszczenie tematu ze screenshot

image
tutaj jest podgląd lvlupowego discorda, jest to dostępne dla każego :thinking:

gdzie :wink:

5aa73bf0-7f8a-4d94-890a-c58cbde7bf27

był ale nie mam :wink:

Dziwne, jest to dostępne nawet dla niezalogowanych :thinking:

topic:

image

muszę przyznać - poważna postawa

oczywiście że ma, nawet sam autor tematu pozwolił mi na wrzucenie screenshota z Discorda poza tym sam też je wrzucał

bez sensu, wątpię by ktoś się na to zgodził - prędzej temat zostałby zamknięty (i tu nasuwa się pytanie - po co?)
//to mój ostatni post na temat “bezsensowności” screenów z Discorda, bo to właśnie ta dyskusja nie ma nic wspólnego z tematem XD

A ja proponuje by powyższe towarzystwo się rozeszło, dziękuję.

Nie chcę nikogo tutaj bronić ale muszę się tutaj zgodzić z @LinGruby - co wejdziesz w temat to znajdujesz jakieś kolejne bezsensowne oraz nieśmieszne wycinki rozmów z discorda.

Tak więc... Dziękuję za 10 godzin pełnej władzy na Ancapie. Przez ten czas naprawiłem 1 cuboid a jeden rozszerzyłem. ~bopke 19.01.2016 18:22

obraz

nie denerwować meltów :upside_down_face: :upside_down_face:

obraz