[WANTED] Ogólny poradnik o hostingu WWW

Zadanie

Bardzo jasno tłumaczący poradnik jak zacząć korzystać z hostingu WWW z lvlup.pro.
Może linkować do wątków już obecnych na forum, wypisać trochę typowych zastosowań czy lista oprogramowania które da się na nim odpalić.

Geneza

Konta WWW to dość tani i prosty sposób aby zacząć swoje poczynania z IT, sporo osób chce mieć swoją stronę którą może budować i pielęgnować.
Dla osób totalnie zielonych może być jednak ciężko wystartować - na co zwrócić uwagę po zakupie hostingu WWW opartego o DirectAdmin.

Poradnik byłby rozbudowanym następcą tego wątku który jest już trochę nieaktualny:

Nagroda

50 PLN jako rabat w portfelu lvlup.pro

Można zaklepać drugi? :stuck_out_tongue:
Mam wenę twórczą i chętnie taki poradnik wykonam :stuck_out_tongue:

(W razie czego oddam go innej osobie :stuck_out_tongue:)

Chciałbym też dać szanse innym, poczekamy jeszcze trochę na chętnych :slight_smile:

Jeśli mogę to ja chętnie, @SystemZ

Ok, nie ma problemu :stuck_out_tongue:

Ok, zaklepane do 15 października włącznie.

A jeżeli @AlfaCode nie dałby rady, to mogę być następny!

Dzięki :slight_smile: Po wykonaniu poprawnie poradnika dana kwota zostanie przypisana do mojego portfela?

Jeżeli wcześniej nie otrzymywałeś WPLN od obsługi, to będziesz musiał podać ID swojego konta (prawdopodobnie tu na PW) :wink:

Wykonane ,

@AlfaCode jest okej jednak jeśli chcesz użyć swojego kodu promocyjnego w poście należy poinformować że otrzymasz z tego tytułu prowizję, popraw i daj znać. Sądzę że użytkownicy powinni być transparentni w tej kwestii.

@SystemZ zrobione :slight_smile:

Dzięki! :slight_smile:
Nagroda została wydana, potwierdź że otrzymałeś a będę mógł zamknąć wątek.

Również dzięki :).
Otrzymałem wynagrodzenie :stuck_out_tongue:.

Sprzedam 50WPLN