[WANTED] Kompletny poradnik dotyczący konfiguracji serwera MC

Aktualnie na forum brakuje poradnika, w którym wyjaśnione zostałyby wszystkie funkcje dostępne w konfiguracji silników MC. Mam na myśli pliki:

spigot.yml
bukkit.yml
paper.yml

Poradnik dotyczący server.properties chyba już jest, więc tym nie trzeba się martwić.

Jak znajdę czas, to może zrobię :slight_smile:

Przejmuję wątek i przerabiam na WANTED.

Zadanie

Wykonać prośbę @DoreK, czyli szczegółowo opisać wymienione przez niego pliki

Przykład “jak zrobić robotę” znajdziecie tutaj:

Byłoby miło zobaczyć te wszystkie yamle opisane jak należy, co to robi i po co komu to do życia :slight_smile:

Wolałabym każdy yaml zobaczyć jako osobny wątek, łatwiej wtedy będzie tą treść otagować niż mieszać wszystko w jednym garnku. :smiling_face_with_three_hearts:

Nagroda

50-75 PLN jako rabat w portfelu lvlup.pro
Nagroda dotyczy całego zadania (czyli wszystkich trzech plików .yml).

Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się poniżej :slight_smile:

Zgłaszam się, lecz de facto @Patbox zgłaszał się pierwszy.
Jeśli dalej jest chętny, to ustąpię mu miejsca- tak będzie sprawiedliwie :slight_smile:

Jestem chętny dalej :slight_smile:
Spróbuję wykonać tak te poradniki do sylwestra. Jeśli nie będę miał czasu, to przekażę je Timo :slight_smile:

Czy mogę nadzorować ten wanted? (W końcu to mój wątek hehe) Czyli jak coś będzie źle wytłumaczone lub niewytłumaczone to żeby zwrócić na to uwagę. :wink:

To jest bardzo rozsądne podejście, zgadzam się na nie :slight_smile:

Jeśli @Patbox nie wyrobisz się do końca tego roku, to od 01.01. przypadnie ten wanted w udziale dla @Timo.

Jasne, zapewne wiesz więcej o MC niż ja :slight_smile:

Spigot.yml gotowy:

Został jeszcze bukkit i paper

Zgłosiłem moje zastrzeżenia w powyższym wątku. Czekamy na kolejne poradniki :slight_smile:

Witam, czy mógłbym poprosić o dodatkowy czas (2 dni)? Niestety natłok innych spraw nie pozwolił mi zrobić wszystkiego na czas.

Wszytko gotowe. Teraz jedynie czekam na zastrzeżenia DorKa :wink:

Dziś późnym wieczorem dam znać, od 31 grudnia nie ma mnie w domu :frowning:

@DoreK Daj znać czy wszystkie nieścisłości są już naprawione, a przejdę do wydania środków dla Patboxa :slight_smile:

Potwierdzam naprawienie wszelkich nieścisłości :slight_smile:

Rabat w wysokości 75PLN został już wydany Patboxowi :slight_smile: