vMCShop | Nowy wymiar automatycznego sklepu Minecraft!

Zaktualizowałem temat na prośbę autora.

@Verlikylos mam kolejną propozycję.
Dodaj opcję blokowania/odblokowania strony, przydałaby się w celu np. blokowania dostępu do strony podczas prac technicznych, oczywiście z możliwością ustawienia wiadomości w ACP.
Mam też pytanie, czy skrypt ten będzie kiedyś płatny, czy tak jak teraz - całkowicie za darmo?

@DoreK

Dobry pomysł, pomyślę nad tym jeszcze.

Skrypt będzie darmowy. Myślałem nad tym, aby dodać możliwość dobrowolnej dotacji, ale wydaje mi się, że to nie przejdzie. Na razie zostaje tak jak jest :wink:

Ja natomiast jestem za wprowadzeniem takiej możliwości, może parę groszy bym dał, ale nie obiecuję ;>

Mam kolejną propozycję: możliwość dania w tle zamiast obrazka - wideo :slight_smile:

Mi nie działa płatność paypal, czym to może być spowodowane ??

Płatności peypal chyba nie są jeszcze gotowe :wink:

@DoreK
Pomyślę… dzięki za pomysł :wink:

@Konradk59
Dodanie obsługi płatności PayPal jest przewidziane w następnym update.

Przed chwilą opublikowałem wersję Basic vMCShopu. Zapraszam do pobierania, testowania i zgłaszania bugów :wink:
Link

@Verlikylos jak idą prace nad kolejnymi wersjami sklepu? :wink:

Od wydania wersji Basic nie miałem zbytnio czasu na cokolwiek. Jakoś tydzień temu zacząłem przygotowywać landing page vmcshop.pro oraz panel ticketów, aby ułatwić i ujednolicić komunikację. Zacząłem też projektować wygląd vMCShop Premium, ale z racji iż będzie to wersja bardzo rozbudowana to idzie to mozolnie. Po za tym na bieżąco odpowiadam na masę pytań i pomagam przy instalacji sklepu, co też zabiera mi czas. Zostają też prywatne zlecenia, które nie ukrywam są ważniejsze. W każdym razie niedługo będzie aktualizacja do wersji Standard dodająca wreszcie możliwość edycji. Dodatkowo do obydwóch wersji dojdzie obsługa przelewów i innych operatorów płatności.

Widziałem frontend v2.0, fajnie wygląda ale za bardzo naćkane efektami głównie w sklepie, zmieniłbym na jakiś mniej rzucający się w oczy efekt odsłaniania opisu, aktualnie wygląda to źle.
Poza tym czy nie będzie problemu z aktualizacją do 2.0? W sensie resetowanie bazy danych itp.
/edit: Nie działa link do instrukcji instalacji skryptu.

@DoreK

Niestety, ale baza danych w 2.0 będzie całkowicie przeprojektowana i nie mogę zagwarantować tego, że można będzie przenieść dane z poprzednich wersji.

szkoda że wspiera tylko sms i paypal, i nie wspiera pozostałych płatności LvL UP ;(

Zajebisty skrypt tak czy inaczej, nie dość że sms shop, to jeszcze blog i strona www za razem :smiley:

LVLUP.pro, udostępnia tylko API SMS do weryfikacji płatności.
Z tego, co pytałem SystemZ to PSC i inne mają także dojść, ale nie wiadomo kiedy.

Czekam na dostęp do Przelewu (microsms.pl) :wink:

W wersji vMCShop Standard v2 postaram się upchnąć więcej płatności, ale jeszcze zobaczymy jak to będzie :wink: Na razie możecie pisać swoje propozycje jakiego operatora mam dodać.

Witam, podstrona /panel/servers/edit mie nie działa

@Patbox
vMCShop Standard nie umożliwia edycji serwerów/usług/newsów.

@Verlikylos dałbyś radę poprawić link do obrazka w pierwszym poście lub wstawić go ponownie pod tamten link? Obecnie jest tam 404.

Pewnie, już zrobione :wink: