vMCShop | Nowy wymiar automatycznego sklepu Minecraft!

W niedziele prawdopodobnie wleci update z podstronami i może jeszcze czymś, nie wiem jeszcze nawet nie zacząłem :wink:

Trochę sobie już odpocząłem, więc apdejty powinny się pojawiać teraz co tydzień.

@DoreK
W wersji 2.0 planuję użyć tego theme.

Kiedy 2.0 się pojawi? W tym roku jest szansa?

@DoreK
Zależy jak pójdzie mi z tymi apdejtami. 2.0 wydam jak aktualna wersja będzie wykończona, tzn. wszystkie potrzebne rzeczy poza panelem gracza i funkcjami z nim powiązanymi. W 2.0 właśnie pojawi się panel gracza z systemem ticketów, rankingiem i innymi duperelami :wink: Jednak przed premierą mam zamiar wydać jeszcze wersję Basic ISa. Będzie ona podobna z wyglądu do bojawiem czy controlcraft, tak jakby ktoś nie chciał zbędnych bajerów, tylko sam itemshop.

A kiedy pojawią się płatności PSC i PAYPAL?

Najbliżej pewnie wtedy możesz się tego update’u spodziewać ale najlepiej wie Autor.

Możliwość płatności PayPal myślę, że pojawi się w ciągu 2 tygodni. Co do PSC to wydaje mi się, że wszystko zostało wyjaśnione już wyżej, polecam poczytać :wink:

Co do paypala będzie trzeba mieć zarejestrowaną działalność czy coś?

@DoreK
Jeszcze się tym nie interesowałem, ale raczej działalność nie będzie wymagana :wink: Oczywiście o ile się tak da :smile:

Update 1.6.4

Zmiany:

• Dodano możliwość dodawania stron z własną treścią oraz przycisków nawigacji
  • Kilka mniejszych poprawek

GitHub

Nooo świetnie Ci powiem, czy jest możliwość dodania większej ilości treści do panelu bocznego? Np chcę dodać tak listę donatorów.

Super że aktualizujesz projekt, większość projektów tego typu sklepów są porzucane :slight_smile:
Jeśli będę mieć kiedyś okazję robić serwer, na pewno użyję tej strony, podoba mi się :slight_smile:

Tak btw. co z dotpayem?

@DoreK
Jeżeli chcesz dodać coś w panelu bocznym to musisz edytować kod, inaczej nie da rady :confused: Przynajmniej na razie :smiley:

@luxDev
Dzięki za opinię! :wink:
Od Dotpaya będą dostępne tylko płatności internetowe. SMSy chyba wycofali, przynajmniej ja nie mogę znaleźć :confused:

A tam, edytowanie kodu izi :wink:
Super że będzie dotpay. Nie mogę się doczekać.

Udostępniam demko pre-alpha vMCShop Basic. Jest to po prostu sam itemshop bez zbędnych bajerów. Pliki na GH zostaną wrzucone kiedy będzie to jako tako funkcjonowało, na razie jest sam wygląd :wink:
Demko: https://basic.vmcshop.pro/

Coś demko nie działa ;c

Dziwne, musiałem przypadkiem usunąć pliki :o
W każdym razie demko już działa, a jako że musiałem na nowo zuploadować pliki to dostępne jest jeszcze demko ACP.
Demo: https://basic.vmcshop.pro/
Demo ACP: https://basic.vmcshop.pro/panel/dashboard

@Verlikylos na stronie vmcshop.pro wgrałeś starą wersję (1.6).

Naprawione. Widocznie po ostatniej mojej zabawie w CF pomieszały się katalogi :wink:

Teraz jest taki mały błąd:

/edit: teraz jest OK, nie wiem czemu : P

Może jakoś chwilowo stroną się nie doładowała ;p