vMCShop | Nowy wymiar automatycznego sklepu Minecraft!

obawiam sie ze to niezgodne z regulaminem psc i grozi blokada konta :wink:

@Verlikylos
Słyszałem, że serwis http://www.cashbill.pl/ oferuje taką możliwość, lecz trzeba się najpierw skontaktować z administratorem, ustalić szczegóły itp.

@Nieznajomy11 tak było :smiley:

Rozwiązanie prowizoryczne
Najlepiej by admin za PSC sobie wpłacił na jakiś serwis gdy ktoś chce nim płacić, np. wysłał sobie dotacje z określoną kwotą na np. tipanddonation a potem wypłacił :wink:

to nadal lamie regulamin, niedozwolone jest przekazanie kodu osobie trzeciej :>

To niech klient wyśle donejta na określoną kwotę :thinking::hugs:

@szymhal
Ogólnie z tego co pamiętam to cashbill oferuje swoje usługi tylko dla osób posiadających działalność gospodarczą.

No więc sami widzicie, że z tym PSC wcale nie jest tak kolorowo, dlatego raczej nie planuje dodawać obsługi tej płatności :wink:

Według mnie nie ma sensu wprowadzać PSC :stuck_out_tongue:
ktoś z tego jeszcze korzysta?

@DoreK racja, ale dzieci z tego niektóre korzystają, żeby nie płacić SMS’em, bo konta bankowego nie mają :stuck_out_tongue:

No to można iść np. na pocztę i zrobić tam przelew, przecież to jakieś 2 zł kosztuje :stuck_out_tongue:

@DoreK coś mi się nie widzi, żeby dziecko (0-13/14 lat) wypełniało jakieś druczki i je wysyłało :stuck_out_tongue_winking_eye: a też nie wszędzie jest poczta :wink:

Ja w wieku 11-12 lat nie miałem z tym żadnych problemów, nic skomplikowanego :stuck_out_tongue_winking_eye: Ale nie zmieniajmy tematu już, różni są ludzie, niektórzy sobie z tym radzą, a niektórzy nie :v

Możesz zrobić wersję pod nginx bo mi nie chce admin panel działać ponieważ nginx nie obsługuje plików htacces

Trzeba dodać do nginx

location / {

try_files $uri $uri/ /index.php?a=$uri;

}

http://homepay.pl/oferta
Tam coś zauważyłem z PaySafeCard, lecz nie przyglądałem się dokładnie. Możesz obczaić :slight_smile:

Tylko dla osób posiadających działalność

Podpinać firmę pod Minecraft? To chyba na jakiś duuży serwer opłacalne

Czyżby projekt umarł? :\

Albo ktoś zapomniał o stronce :stuck_out_tongue:

Spokojnie, projekt dalej żyje. Po prostu zapomniałem zapłacić za hosting :smiley: Stronka będzie działała jutro, a następny update wleci prawdopodobnie w przyszłą niedzielę :wink:

Świetna wiadomość, dzięki za info. Masz zamiar zmieniać wygląd czy coś? Masz już jakiś snapshot? :stuck_out_tongue: