vMCShop | Nowy wymiar automatycznego sklepu Minecraft!

Jest dodana tylko jedna komenda.

Ogólnie połączenie z RCON działa? Jeżeli nie to sprawdź czy hasło RCON serwera w pliku server.properties nie jest ujęte w ’ (apostrof)

Ogólnie miałem wpisane bardzo skomplikowane hasło, znaki symbole cyfry wielkość liter, 16 znaków w haśle. Gdy zmieniłem je na prostsze, typu asd123, to serwer normalnie wysyłał komendy przez rcona.

nie wyświetla mi serwera :frowning:
Pomocy

@sayan

Pisz na maila/FanPage/Discord (Verlikylos#5640)/Telegram.

Update 1.6.3

Zmiany:

GitHub

Można wiedzieć, jak jest z tym paypalem i kiedy będzie możliwość większej personalizacji? :slight_smile:

@DoreK

Czekam na propozycje jakie te możliwości personalizacji byś chciał zobaczyć. W następnym update będzie możliwość tworzenia własnych podstron i przycisków w menu. Innych pomysłów nie mam dlatego czekam na propozycje.

Co do PayPala to na razie zastanawiam się jak to zrealizować. Czy za pomocą firm trzecich, czy bezpośrednio.

A i tak przy okazji to na następny apdejt będzie trzeba trochę poczekać, muszę sobie trochę odpocząć :wink:

Możliwość dostosowania kolorów i wielkości danych elementów i ich położenia np. panel boczny zamiast po prawej stronie na lewej :stuck_out_tongue:

@Verlikylos Dopiero teraz zauważyłem że vMCShop jest bliźniaczo podobny do strony nssv. Kolorystyka, układ strony, ikony jak i jej działanie identyczny - możesz to jakoś wyjaśnić?
Ogółem w 2018 roku mam zamiar przenieść całą swoją stroną główną i sklep na vMCShop, liczę na to że paypal jak i możliwość tworzenia podstron będzie działać :smiley:

@DoreK Mogą korzystać np z ogólnodostępnych szablonów Bootstrap

Też właśnie mi się tak wydaje, nie pomyślałem :v

@DoreK
Tak jak kolega @l3chit napisał. Strona korzysta z gotowego szablonu od https://www.creative-tim.com/ Cóż, grafikiem nie jestem więc nic innego nie mogłem zrobić :confused:

@Verlikylos ale i tak kawał świetnej roboty robisz :slight_smile: taki item shop “full wypas” i to jeszcze za darmo :slight_smile: nawet najlepszy by się nie powstydził

@l3chit
dzięki

Swoją drogą, wersję 2.0 mam zamiar oprzeć o https://mdbootstrap.com/ możecie dać znać co sądzicie :wink:

@Verlikylos Moim zdaniem jeśli Ci to ułatwi pracę lub podoba Ci się to jak najbardziej, czemu nie? :slight_smile:

Zależy od tego jak będzie finalnie wyglądać, aktualna wersja według mnie wygląda bardzo dobrze :V

Ja też zamierzam, przenieść się na serwis vMCShop, tylko wyczekuję PaySafeCard i PayPal, ew. przelew.
Co do wyglądu, jak wolisz, sądzę, że i tak będzie wyglądać genialnie.
Kawał dobrej roboty odwalasz, więc nie ma co mówić, że jest to podobne do innych stron.

@szymhal

Niestety PSC prawdopodobnie nie będzie. Żaden z operatorów płatności online aktualnie nie oferuje płatności PSC dla osoby prywatnej. Jeżeli będzie straszny nacisk na to PSC to dodam, ale wtedy administrator będzie musiał ręcznie weryfikować kody :confused:

@Verlikylos widziałem kiedyś w item shopie jakimś płatnym i też było wpisywanie ręczne PSC