vMCShop | Nowy wymiar automatycznego sklepu Minecraft!

GitHub

Demo: Klik
Demo ACP: Klik

Login: Admin
Hasło: password

Aktualnie pracuje też nad wersją ‘Basic’ ItemShopu. Jest to sam sklep bez żadnych zbędnych “bajerów” itp.
Demko można znaleźć tutaj, a tutaj ACP. Pliki na GitHubie pojawią się kiedy IS będzie gotowy do użycia :wink:

Sklep oferuje obsługę wielu serwerów i usług, dodawanie newsów z obrazkami, realizację voucherów oraz tworzenie stron z własną zawartością. Dashboard ACP zawiera kilka podstawowych informacji takich jak ilosć sprzedanych usług czy aktualne zarobki. Znajduje się tam również wykres sprzedaży usług w bieżącym tygodniu, status serwerów podpiętych do skryptu, lista ostatnich zakupów oraz logowań do ACP. Panel sklepu obsługuje wiele kont, dlatego została dodana zakładka logów sklepu, aby móc sprawdzić co i kiedy dany użytkownik zrobił. Podczas realizacji usługi czy vouchera sprawdzane jest czy serwer, na którym komenda ma być wykonana jest aktualnie online.

Zanim napiszesz do mnie w związku z jakimś błędem, sprawdź czy tutaj nie ma opisu jak go rozwiazać!

W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwosci/problemów/błędów zapraszam do kontaktu mailowego, przez mój FanPage, Discord (Verlikylos#5640) lub przy pomocy komunikatora Telegram.

Instrukcja instalacji jak i lista TO-DO znajduje się na GitHubie.

Itemshop na własnej stronie
Szukam oprogramowania do obsługi mojego sklepu SMS z płatnościami od LVLUP
Kto ogarnie www?
Wtyczka lub strona odpowiedzialna za Sklep SMS
Szukam Itemshopu dla serwera Minecraft
Sklep minecraft na stronę WWW
Pierwsze kroki
API LVL UP nie działa
Problem z MCShopem na wersji 1.13
Szukam szablonu do strony www + panel

kiedy została by dodana płatność lvlup ?

Postaram się jak najszybciej :wink:

Malutki update 1.6.1

no wlasnie pobralem twoja strone i bylo ze lvlup i do cb napisalem na email

Dopiero wrzuciłem pliki na GH, zaciągnij stamtąd pliki jeszcze raz. W przyszłości będę wydawał paczki update, dzięki którym nie będzie trzeba podmieniać wszystkich plików sklepu. Teraz wyjątkowa sytuacja bo dziś premiera i myślałem, że nikt jeszcze nie pobrał ;D

ja juz pobralem i instaluje :smiley:

można pw?

jasne

I oferujesz to wszystko za darmo? Nieźle!
Prawdopodobnie skorzystam, napisałem temat z pytaniem o współpracę i czekam na odpowiedź, jeśli zaakceptują będziesz mógł mnie dopisać do listy używających :smiley:

muszę autora pochwalić miałem mały problem z instalacja gdy napisałem do autora zaraz mi odpisał i pomógł

Kawał dobrej roboty :smiley: Czekam na w pełni działające płatności paypal i możliwość edytowania usług w panelu.

btw. musiałem odpalić drugi serwer obok bo pierwszy był ciągle oznaczony jako offline mimo że https://dinnerbone.com/minecraft/tools/status/ twierdzi inaczej (mc.ucraft.pl:25565), wiec przydalaby sie opcja do wylaczenia wymogu by serwer byl wedlug query online

No nieźle, ale bez płatności DotPay raczej pozostanie dla mnie zabawką. Ale nie od razu Rzym zbudowano :stuck_out_tongue:

ACP ładniejsze niż strona :thinking:

No ładnie, ładnie testowałem działa wszystko, ale niestety już mam itemshop’a, więc nie skorzystam z tego :smiley:
Powodzenia.

Bardzo ładna strona, ładna oprawa graficzna. Polecam :smiley:

Znalazłem błąd: po przejściu do “Realizuj voucher” i rozwinięciu “Sklep” widzimy taki oto widok:

@Verlikylos
ale te commity na githubie to nazywaj co zmieniają, a w opisie bardziej rozpisuj, bo tak to trochę :stuck_out_tongue:

@artur9010
Dzięki!
Skrypt łączący się z serwerem nie jest najlepszej jakości :confused:. Postaram się poprawić w następnym update :wink:

@patryks
Dzięki za info naprawię w najbliższym update który będzie gdzieś w sobotę/niedzielę, ponieważ teraz nie ma mnie w domu.

@Nieznajomy11
Tak wiem wiem :smile: na szybko było wrzucane bo myślałem że wgl nie zdążę z premierą tego dnia :wink:

Wszystkim pozostałym dziękuję za opinię ;D

Strona wygląda jak szóste niebo no prawie siódme, lecz gdy wgrywam na swojego VPS’a to nie chce mi się załadować ;c

Kontaktuje się poprzez Telegram do autora i polecam również jeśli macie problem!