vMCShop | Nowy wymiar automatycznego sklepu Minecraft!

Tagi: #<Tag:0x00007f2add7b6448>

Discord Website

vMCShop.pro to projekt powstający od 2016 roku. Jego głownym założeniem jest dostarczenie wysokiej jakości sklepów internetowych dla gry Minecraft. Z biegiem czasu wyłonione zostały 3 wersje sklepów, różniące się od siebie poziomem zaawansowania oraz możliwościami konfiguracji. Z tego też powodu, każda osoba może wybrać sklep vMCShop, który najbardziej odpowiada jej zapotrzebowaniom.

Demo Download

Demo Download

10lajków

kiedy została by dodana płatność lvlup ?

1lajk

Postaram się jak najszybciej :wink:

1lajk

Malutki update 1.6.1

• Dodanie operatora płatności LvlUp.pro
1lajk

no wlasnie pobralem twoja strone i bylo ze lvlup i do cb napisalem na email

1lajk

Dopiero wrzuciłem pliki na GH, zaciągnij stamtąd pliki jeszcze raz. W przyszłości będę wydawał paczki update, dzięki którym nie będzie trzeba podmieniać wszystkich plików sklepu. Teraz wyjątkowa sytuacja bo dziś premiera i myślałem, że nikt jeszcze nie pobrał ;D

1lajk

ja juz pobralem i instaluje :smiley:

1lajk

można pw?

1lajk

jasne

1lajk

I oferujesz to wszystko za darmo? Nieźle!
Prawdopodobnie skorzystam, napisałem temat z pytaniem o współpracę i czekam na odpowiedź, jeśli zaakceptują będziesz mógł mnie dopisać do listy używających :smiley:

1lajk

muszę autora pochwalić miałem mały problem z instalacja gdy napisałem do autora zaraz mi odpisał i pomógł

1lajk

Kawał dobrej roboty :smiley: Czekam na w pełni działające płatności paypal i możliwość edytowania usług w panelu.

btw. musiałem odpalić drugi serwer obok bo pierwszy był ciągle oznaczony jako offline mimo że https://dinnerbone.com/minecraft/tools/status/ twierdzi inaczej (mc.ucraft.pl:25565), wiec przydalaby sie opcja do wylaczenia wymogu by serwer byl wedlug query online

1lajk

No nieźle, ale bez płatności DotPay raczej pozostanie dla mnie zabawką. Ale nie od razu Rzym zbudowano :stuck_out_tongue:

1lajk

ACP ładniejsze niż strona :thinking:

3lajki

No ładnie, ładnie testowałem działa wszystko, ale niestety już mam itemshop’a, więc nie skorzystam z tego :smiley:
Powodzenia.

1lajk

Bardzo ładna strona, ładna oprawa graficzna. Polecam :smiley:

1lajk

Znalazłem błąd: po przejściu do “Realizuj voucher” i rozwinięciu “Sklep” widzimy taki oto widok:

1lajk

@Verlikylos
ale te commity na githubie to nazywaj co zmieniają, a w opisie bardziej rozpisuj, bo tak to trochę :stuck_out_tongue:

3lajki

@artur9010
Dzięki!
Skrypt łączący się z serwerem nie jest najlepszej jakości :confused:. Postaram się poprawić w następnym update :wink:

@patryks
Dzięki za info naprawię w najbliższym update który będzie gdzieś w sobotę/niedzielę, ponieważ teraz nie ma mnie w domu.

@Nieznajomy11
Tak wiem wiem :smile: na szybko było wrzucane bo myślałem że wgl nie zdążę z premierą tego dnia :wink:

Wszystkim pozostałym dziękuję za opinię ;D

1lajk

Strona wygląda jak szóste niebo no prawie siódme, lecz gdy wgrywam na swojego VPS’a to nie chce mi się załadować ;c

Kontaktuje się poprzez Telegram do autora i polecam również jeśli macie problem!