VixenClan.pl | Najlepszy Polski TeamSpeak!

IP DO SKOPIOWANIA
VixenClan.pl

Nic specjalnego, kolejny serwer ze stron─ů od Wruczka. W dodatku znajduje si─Ö masa b┼é─Öd├│w j─Özykowych, nawet w tre┼Ťciach og┼éosze┼ä :V Rozumiem, nikt nie jest idealny, ale no cholera, bez przesady.

1 polubienie

Serwer tak jak wi─Ökszo┼Ť─ç serwer├│w :v

1 polubienie

Szczerze? Nie jest za du┼╝o serwer├│w TS w Polsce (nie licz─ůc prywatnych etc.) ? Ka┼╝dy ma prawie to samo - od rejestracji po boty (nie licz─ůc niekt├│rych). Serwer jak serwer :confused:

Bez urazy.

PS. Teksty w grafice s─ů ┼Ťmieszne xD

1 polubienie

Przykro jest tak hejtowa─ç jaki┼Ť projekt, autor zapewne napracowa┼é si─Ö ale musz─Ö to napisa─ç:
Ten serwer nie r├│┼╝ni si─Ö niczym od innych serwer├│w, jest wr─Öcz taki sam jak mn├│stwo innych serwer├│w. Strona jak strona. Po domenie s─ůdz─Ö, ┼╝e jest to bardziej teamspeak dla jakiego┼Ť klanu ni┼╝ publiczny.
Mimo wszystko powodzenia ┼╝ycz─Ö i miewaj si─Ö dobrze :smiley:

1 polubienie

Og├│lnie to tak:
Dzi─Ökuje wszystkim za opinie przydadz─ů si─Ö :slight_smile:
Co do strony od wruczka ju┼╝ od dawna nikt z nas si─Ö ni─ů nie zajmuje. Nied┼éugo b─Ödzie m├│j w┼éasny napisany przeze mnie panel i wtedy zapraszam ponownie do sprawdzenia.

Kto┼Ť kto tworzy┼é prezentacj─Ö przedawkowa┼é marsjanki? Rozbawi┼éa mnie, dobra robota :stuck_out_tongue:

1 polubienie

IP DO SKOPIOWANIA:
VIXENCLAN.PL

O nas:
Nasz serwer prowadzimy ju┼╝ ponad rok i wiemy jak najlepiej si─Ö nim zaj─ů─ç.
W dużym stopniu dbamy o bezpieczeństwo naszych użytkowników by każdemu
rozmawiało się jak najlepiej.
Posiadamy:
- Autorskie pomysły
- Autorskie Aplikacje
- Własne logo oraz promo serwera
- Boty muzyczne
- Mi┼é─ů i do┼Ťwiadczon─ů Administracje
- Stabiln─ů maszyn─Ö kt├│ra znajduj─Ö si─Ö w
Warszawie dzi─Öki czemu s─ů niskie pingi
**Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i wypowiedzenia si─Ö **
na temat naszego serwera w komentarzu!

Promo serwera:

Chyba by┼éa ju┼╝ tutaj prezentacja tego serwera, jako┼Ť tak mi si─Ö kojarzy. Albo po prostu ja go widzia┼éem ju┼╝ gdzie┼Ť.

1 polubienie

tak, była VixenClan.pl | Najlepszy Polski TeamSpeak!

1 polubienie

Owszem by┼éa tylko ┼╝e nie mog─Ö jej edytowa─ç a chcia┼éem pododawa─ç troch─Ö nowo┼Ťci zaraz napisz─Ö do administracji ┼╝eby usun─Ö┼éa tamten temat a dodaje ten poniewa┼╝ wiele si─Ö pozmienia┼éo.

Tutaj nie usuwamy temat├│w :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ojejku, tego to nie wiedziałem to w takim razie przepraszam za spam więcej już nie dodam tematu na temat mojego serwera.

Nie martw si─Ö, najprawdopodobniej kt├│ry┼Ť z moderator├│w po┼é─ůczy te tematy w jeden :slight_smile:

1 polubienie

Gotowe :slight_smile:

2 polubienia

Witam,

Serwer nie do┼Ť─ç, ┼╝e nie jest zabezpieczony to jeszcze w┼éa┼Ťciciel nieodpowiedzialny.
Ju┼╝ nie wspomn─Ö o tym, ┼╝e w┼éa┼Ťciciel mia┼é celno┼Ť─ç wchodzi─ç do mnie na serwer i m├│wi─ç niestworzone rzeczy na temat mojego projektu.

Osobi┼Ťcie, wiem, ┼╝e krytujemy pomys┼éy nie ludzi. Ale warto by┼éo wspomnie─ç i ostrzec innych przed wej┼Ťciem na serwer.

Serdecznie, nie polecam.

Cz┼éowieku ale po co robisz spine na kolejnym forum? Daj mi dow├│d ┼╝e pisa┼éem u Ciebie na serwerze jakie┼Ť niestworzone rzeczy. Nie mam zamiaru robi─ç syfu na tym forum wiec jak masz co┼Ť do mnie to zapraszam do mnie na TeamSpeaka chcia┼ébym doda─ç ┼╝e ty i pan K-Scripts grozili┼Ťcie miÔÇŽ

Prosiłbym Administracje o zablokowanie temu użytkownikowi komentowania tego posta.

Użytkowniku @SunNight, prosiłbym Cię poraz kolejny o zapoznanie się z regulaminem (drugiej następnej szansy może już nie być).

U┼╝ytkownicy tego forum nie lubi─ů uczestniczy─ç w waszych dramach, dlatego uszanujmy to zdanie i nie dr─ů┼╝ku spiny; nie na tym forum.

1 polubienie

@adminek153 Co w moim po┼Ťcie by┼éo takiego, ┼╝e tak zosta┼éem potraktowany? Po prostu oceni┼éem projekt.
Każdy ma do tego prawo po to ten dział. (Chyba).

W sumie, jak tak macie zamiar traktowa─ç ludzi na forum to ju┼╝ wi─Öcej tego forum nie odwiedz─Ö.
@SystemZ Gratuluje za dobranie administracji.

┼╗egnam.

(Zaznaczam, ┼╝e kolega edytowa┼é swoj─ů decyzj─Ö, lecz wszystko si─Ö zapisuje :wink:)

Czy┼╝by nowa ÔÇťnagrodaÔÇŁ ? :kappa:

PS. Pami─Ötaj - jak tak traktujesz ludzi, sam b─Ödziesz tak traktowany. Spodziewam si─Ö nowej, sta┼éej nagrody dla Ciebie. Pan Micha┼é wraz z administracj─ů tego forum stara si─Ö o utrzymanie porz─ůdku i raczej nie nie lubi─ů robi─ç tego, lecz m┼éotek jest z metalu i po┼éama─ç si─Ö go nie daÔÇŽ (no dobra, da si─Ö XD)

1 polubienie