Usunięcie grupy Znawcy

Jako że na forum robimy porządki i zmniejszamy ilość ruchomych elementów, postanowiliśmy usunąć grupę Znawcy. Na jej miejsce każdy niezbanowany użytkownik otrzyma odznakę za każdy rok posiadania konta na naszym forum :slight_smile:

Ustawienia grup oraz przydzielanie ręczne do niej użytkowników niestety powodowało więcej problemów niż pożytku. Pomysł był żywy na początku forum, gdy użytkowników nie było zbyt wielu, a potem umarł trochę śmiercią naturalną.

Jeśli chcielibyście aby funkcja odznaczania wyjątkowo obeznanych z wieloma technicznymi tematami osobników “powróciła”, możemy dodać ręcznie przyznawaną odznakę.

Dyskusję odnośnie odznak możemy zrobić w osobnym wątku, może chcielibyście zobaczyć jakieś odznaki lub zmienić coś w tych co już są? Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do utworzenia wątku w tej kategorii :slight_smile:

3lajki

Dobrze by było, bo jak pamiętam grupa Znawcy po coś zastała ręczne stworzona ponad 2 lata temu :wink:

Fakt było tylko 4-ech użytkowników ale dlaczego tego nie wiem?

Bo o ile level do 3-ego można zdobyć samemu o tyle własnie grupa była jak dla mnie czymś wyróżniającym z tłumu, no ale jak nie jednokrotnie wspominałem jestem ( stary :smiley: ) i mam jakieś swoje dziwactwa

Ale… osobiście uważam że powinna powstać jakaś prestiżowa grupa lub zachowana ta która była a i tak na forum z tego co widzą to max może 20 osób takich by się znalazło :wink: ( co ma taka wiedzę )