uCraft.pl - Publiczny Polski SkyBlock

Tagi: #<Tag:0x00007f3eea036a30>

Niby inny, a taki jak wszystkie :joy:
Mimo wszystko doceniam prace włożoną w serwer jak i prezentację :smiley:

Nie oszukujmy się, to skyblock więc i tak zbyt wiele nie idzie zrobić.
Bardziej chodzi o podejście do serwera czy o niektóre rozwiązania (np. targ z którego nikt nie korzysta…)

Dzięki :slight_smile:

Duże plusy za targ na stronie, coś fajnego. Sam takie coś planuje wprowadzić, tylko oparte o własny system :>

Powodzenia w zmuszaniu graczy do korzystania z tego :smiley:

Coś bardziej jak w Metinie to będzie, taki skierowany na walutę premium i cenniejsze przedmioty :slight_smile:

Co tu dużo mówić , jeden z ciekawszych serwerów SkyBlock :smiley:
Podoba mi się ogólnie strona oraz Targ którego jeszcze nigdzie nie widziałem :smiley:

Powodzenia :wink:

Nie spiepszcie tego, błagam.

Kiedyś prowadziłem serwer skyblock lecz przez debilizm osoby która była Właścicielem (byłem technikiem) ludzie przestali tam grać z powodu błędnych decyzji ekonomicznych i rozwojowych.

Powodzenia i mam nadzieję że sie uda :slight_smile:

Przez prawie pół roku się nie udało, to może będzie dobrze :slight_smile:

@artur9010

Serwer na poziomie teraz zmuś administrację serwera aby reklamowała po forach i kup reklamę u jakiegoś
większego yt :smiley:

+100 do raka na serwerze, nie polecam motzno.

Co do serwera - byłem jedną z pierwszych osób na serwerze, miałem okazję grać przedpremierowo, więc polecam :wink:

Teoretycznie tak ale praktycznie jak nie powiesz nigdzie o istnieniu serwera to nikt nie wejdzie :smirk:

On już ma graczy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zbyt wielu to ich nie ma.

Dzięki uprzejmości @Nieznajomy11 (a konkretniej jego portfela) serwer przeniesiony do lvlup.pro :slight_smile:

sprzedał mi swoją duszę :kappa:

1lajk

Dzień dobry xd Bo właśnie resetujecie serwer przez hackera chcę wam powiedzieć że ludzie się starali i grali po kilka godzin dziennie aby osiągnąć to wszystko co teraz niszczycie mogliście po prostu hajs skasować :frowning:

nie jest to forum serwera…
TO jest forum serwera> http://forum.ucraft.pl/

Wiem ale piszę co o tym myślę

Ale takie “propozycje” [quote=“JulaMC, post:17, topic:2734”]
mogliście po prostu hajs skasować :frowning:
[/quote]
proszę kierować na ich forum :v