TylkoHead - Projekt Sieci Serwerów CS : 1.6 i CS : Source

Cześć dziś chcę przedstawić wam mój projekt na sieć serwerów CS 1.6 i Source.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) :slight_smile:

• Serwer VPS KVM PL - 8GB RAM

Co mogę zaoferować w zamian :slight_smile:

• Reklamę w formie tekstowej na serwerach : np. Najlepsze Serwery VPS tylko na LVLUP.PRO !! lub coś takiego.

• Reklamę w formie graficznej na forum sieci.

Coś o projekcie:

Projekt jest tworzony od 2 miesięcy, a dokładnie zrobiliśmy dopiero serwer ((Paczke do niego)) olny de_dust2 pod counter strike 1.6 i 4MAPS pod Source.
Projekt będzie jeszcze rozszerzony o serwer Paintball bądz Cod Mod.
Projekt będzie jak tylko mozliwe promowany na cssetti ale tylko serwery cs 1.6 ponieważ source tam nie ma.
Na serwerach będzie VIP/SVIP i pieniądze wpłacane na lvlup’a.
Będziemy mieli Anty Opengl32.dll ((zedytowany)) który ma cheaty orginalny nie będzie banowany!!
99% Pewność ze cheaterzy będą banowani przez administrację!
I ta sieć będzie też promowana na forum które mój kolega tworzy :slight_smile:

Więc myślę że lepsze serwery counter strika niż kolejny minecraft lub coś takiego (( Nie obrażam osób które lubią minecraft’a spokojnie :slight_smile: ))

Dlaczego ten projekt jest unikalny?

• Przez to że mam doświadczenie z counter strikiem serwer będzie 100% dopracowany.
  • Ponieważ to nie będzie byle jaki serwer tylko po prostu dopięte na ostatni guzik :slight_smile:

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

KCODE.COM.PL - ((Mój kolega))
TylkoHead - ((JA))

Odpowiem tu na niektóre pytania :slight_smile:

Czy będe miał pieniądze na promocje w cssetti?

• Tak :slight_smile:

Serwer jest unikalny przez część autorskich pluginów które specjalnie dla nas napisano :slight_smile:

Pozdrawiam @Krzysieqq

W jaki sposób ten projekt jest unikalny? To że ręcznie złoży się paczkę do tych samych trybów co wszędzie nie sprawi, że nagle stanie się to unikalne - to nadal są te same tryby. Poza tym - płatności przez GG? Jak grałem w csa 10 lat temu to taki system już prosperował, przez tyle czasu nie udało się ogarnąć czegoś aktualniejszego?
Jakim problemem jest napisanie sklepu pod inne api płatności? :thinking:
Antycheat na opengl32.dll powoduje, że gracze z innych systemów operacyjnych nie mogą normalnie grać na serwerze bo oni mają inne pliki, co w takiej sytuacji?
W świecie serwerów CS maszyna to lekki wydatek, skąd weźmiecie fundusze na opłacenie reklam typu csseti, bez których serwer w dzisiejszych czasach w zasadzie nie istnieje?

Przeczytałem swoje pytania jeszcze raz i może wyglądają, jakbym się czepiał, ale świat serwerów csa jakotakiego wygląda jakby zatrzymał się w czasie wieki temu. Fora na jedno kopyto utrzymane w większości w konwencji web 2.0 (przez ten czas numerek podskoczył w górę!), do tego jakość wykonania ma niewielkie znaczenie, ponieważ aby serwer był popularny to trzeba pompować pieniądze w jakieś projekty typu csseti, czyli dystrybutorów pirackich wersji gry którzy przy okazji dodają zmodyfikowaną listę serwerów, która premiuje serwery, na których koncie jest najwięcej.

Ten rynek jest najlepszym przykładem zepsutego do cna rynku serwerów, który nie ma już szans na naprawę.

To formatowanie jest tragiczne, aż źle mi się patrzy - ale tego mamy nie komentować.

Bopkek wyżej w zasadzie wyczerpał temat, ja tylko zacytuję dwie rzeczy.

No akurat jest mnóstwo takich projektów, to co napisałeś jest raczej przeciwieństwem unikalności, chyba, że chodziło ci tylko o lvlup co nie miało by za dużo sensu :wink:

A pisząc takie coś ANTY opengl32.dll czy jakoś tak uświadczasz nas w przekonaniu, że za bardzo nie wiesz o czym piszesz :frowning:

Podsumowując, no moja opinia jest niestety negatywna, nie jestem za poparciem tego projektu.

@bopke W taki że my nie będziemy mieli paczek z internetu tylko specjalnie wybrane i niektóre wykupione pluginy i skrypty amxx

Co do API, to wiec po prostu ja nie umiem napisać całego sklepu wiec ludzie będą mi np.
Piszą na GG chce kupić vipa na serwerze #numer serwera pozniej metode platnosci np. sms to ja mu podaje dane do wysłania sms’a i on pozniej mi kod zwrotny, psc to podaje mi kod, przelew podaje mu dane do przelewu lvlup’a, a paypal to mu podam link płatnośći

Nie lepiej będzie podać adres do doładowania?
Dla ID 1 to https://lvlup.pro/wallet/1

@Timo Mi chodziło że nie ma na lvlupie żadnego serwera counter strika …
A anty opengl32.dll to nie zwykły plik tylko zedytowany z cheatami a formatowanie mogę zaraz poprawić :slight_smile:

@Timo a takiej opcji nie znałem to tego będę mógł użyć ale wiadomo i tak muszą mi na gg napisac ze chcą kupić

Proszę formatowanie naprawione :slight_smile:

Posiadanie permbana wyłącza użytkownika z opcji współpracy.