TsBox.pl - Nowy Ts3

Wstep:

Witajcie użytkownicy *lvlup , chciałbym przedstawić wam stary, a za razem nowo powstający serwer o nazwie TsBox.pl na aplikacji TeamSpeak3. Miłego czytania reklamy i mam nadzieję że do nas dołączysz.

Coś o serwerze:

TsBox.pl Oficjalnie powstał 16.05.2020 , jest to świeży serwer, który w planach mamy go ciągle rozwijać i dodać różne nowości na serwer np. Wkrótce wystartuję strona www oraz forum. Jako że jesteśmy nowym ts3, to szukamy przeróżne ekipy/teamy/klany, żeby przynajmniej parę slotów zapełnić i powoli rozwijać się do przodu. Jeżeli masz jakoś ciekawą propozycję na współpracę, śmiało zapraszamy, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współprace. W przyszłości jeżeli sloty się zapełnią, planujemy wykupić licencję, oraz lepszego bota i dalej się rozwijać.

Co oferujemy:

Pewnie zapytasz co oferujemy? Otóż nic niezwykłego, ale myślę że warto wejść i może spodoba ci się serwer. TsBox.pl Posiada aktualnie 32 sloty, gdyż chcemy pierw je zapełnić stałymi użytkownikami, a później wykupić licencję. Również oferujemy jak miarę każdy serwer ts3, specjalne strefy dla większych i mniejszych drużyn/ekip/klanów, strefy takie jak VIP oraz Premium. Mamy bota który usprawni troszkę serwer, każdy użytkownik może sam sobie stworzyć kanał prywatny, nadać rangę, oraz wyświetlić podstawowe informację o sobie a nawet jaka u ciebie jest pogoda, wszystko poprzez wejście na odpowiedni kanał, a bot zrobi resztę. Jeżeli uda nam się zapełnić sloty i wykupić licencję to będziemy powoli robić własne ikonki i rozwijać się dalej. Na koniec bym zapomniał, ekipa która ma strefę Premium, posiada własnego bota muzycznego, oraz za niedługo rekrutacja na Supporta. Mam nadzieje że wejdziesz na TsBox.pl i zostaniesz z nami!

Informacje:

Domena: TsBox.pl
Ip: 51.75.46.222
Sloty: 32

A co to za znak wodny

3lajki