Ts3.lvlup.pro

@SystemZ tak btw. Kiedy Pan wchodzi na ts3.lvlup.pro, i z jakich powodów

[TS] LuckyShot.eu - Darmowy i Bezpieczny Serwer TS3!

LVL UP ma swój ts :open_mouth: wow, szok… Kiedy mieliście zamiar mnie o tym poinformować :pensive:

Hahahaha, tym postem mnie rozśmieszyłeś. Mają ts chyba od ponad roku :smiley: A ja miałem u nich serwery o ID #300+

z tego co pamiętam, @SystemZ może jakiś rabacik za stałego klienta? :slight_smile:

Oraz pamiętam jak mieli jeszcze pomoc przez Skype :slight_smile:

Tak, ten serwer jest od czerwca 2014 i służy generalnie do testowania przed zakupem.
Czasami też zdarza mi się zaciągać tam ludzi żeby pogadać.

Serwer jest na GT http://www.gametracker.com/server_info/ts3.lvlup.pro:9987
Jest na domyślnym porcie aby nawet przy niepoprawnej konfiguracji po stronie użytkownika np. gracze mogli i tak wejść i pogadać.

Postaram się być dziś na TS 17:30 - 18:00 jeśli chcecie pogadać.

@luxDev niecałe 0,50zł na slocie kosztuje sama licencja więc ciężko tutaj o zniżki bo i tak jest to ciężko opłacalne już bez zniżek :slight_smile: Jeśli masz stary serwer TS3 to on i tak jest po niższej cenie niż jak teraz można kupić.

@SystemZ oczywiście że żartuję z tym Rabatem haha :slight_smile:

Ja też nie wiedziałem o istnieniu tego TS3 :slight_smile:

No jakbym się dowiedział że zarobek na TS3 to dla mnie około 0,03zł za slot to też bym to obrócił w żart ale niestety to prawda :smiley:

0,50zł - licencja, kasa która idzie do teamspeak.com
0,12zł - 23% VAT - ta kasa idzie do państwa i UE
0,03zł - moja prowizja (hajs z TS3 dla mnie) pomijając że trzeba jeszcze odliczyć od tego 18% podatku dochodowego.
0,02zł - infrastruktura do utrzymania instancji TS3 czyli sprzęt

Mam nadzieję że nikt już nie zapyta o zniżkę na TS3 po przeczytaniu tego wyżej :stuck_out_tongue:

Hahahaha, ile osób w ogóle kupuje te ts3?

Tu użyje mocy przedsiębiorcy - mighty tajemnica handlowa :relieved:

Sądzę że i tak już za dużo powiedziałem ale chciałem się podzielić jak to wygląda od strony hostingu bo wiele osób myśli że zarabiam na tym miliony i nie wiem co robić ze złotem :smiley:

Wycofany? A akurat czytałem Mam ochotkę oflagować XD

Masz tutaj to co było, musiałem cos zmienić:

Masz ID serwera xd
3 sloty na 7 dni = zarobione 2,5 grosza zarobione xD Kupione dzisiaj to masz aktualne dane :stuck_out_tongue:

Widzę widzę :smiley: Już wszystko wiemy @SystemZ musi Pan teraz zamknąć Hosting :slight_smile: Tajemnica wyszła na jaw!

Po co zamykać :slight_smile: Michał zmień nazwę hostingu i dalej zarabiaj miliony :slight_smile: … Sumów :wink:

Serwer przestał istnieć już sporo czasu temu więc zamykam ten wątek.