[TS] Eqipa.pl - Nowy Wymiar Rozmów

Tagi: #<Tag:0x00007f3ef7b07998>

Zastanawiacie się pewnie dlaczego Nowy Wymiar Rozmów

Już Wam wyjaśniam! Jako jedyni mamy ogromnie rozbudowaną stronę internetową, mimo iż jesteśmy serwerem TeamSpeak. Każdy użytkownik ma swój własny profil, może zmieniać swoje rangi, sam zakładać kanał prywatny, tworzyć klany, szukać innych użytkowników, zmieniać aktualnie odtwarzane radio na kanale muzycznym, sprawdzać historię działań na swoim identyfikatorze, mieć własny unikalny baner. (taki jak niżej, z dynamicznym tłem w zależności od pogody w ustawionym przez Was mieście! - każdy ma swój interaktywny baner)

Dodatkowo dochodzi do tego łączenie swojego konta z League of Legends oraz Minecraft Premium - dzięki temu wiemy, z kim mamy do czynienia! Jest też wiele innych autorskich rozwiązań, które możecie odkryć sami po wejściu na naszą stronę i serwer, których teraz nie sposób wymienić!

Od jakiegoś czasu TeamSpeak wyczerpał się pod kątem możliwości usprawnień i automatyzacji na jakie pozwalałby jego interfejs… ale od tego mamy właśnie naszą stronę internetową. Celowo brakuje tutaj screenów z serwera, bo każdy wie, jak wygląda TeamSpeak. To co nas wyróżnia, to autorskie (nie mboty itp.) boty, niepowtarzalna atmosfera i dojrzała administracja.

Tak wygląda kilka wybranych opcji na stronie:

Profil użytkownika

Zmiana rang

Łączenie swojego profilu z MC i LOL

Głosowanie na radio (co godzinę inna stacja)

Osoby z sąsiedztwa (dla samotnych :stuck_out_tongue:)

i wiele innych, które czekają na Was po dołączeniu do naszej społeczności!

Zachęcam Was do wejścia na nasz serwer TeamSpeak - IP: Eqipa.pl. To nic nie kosztuje, a sprawi Wam wiele frajdy i radości.

Zapraszam Was bardzo serdecznie i do zobaczenia, a raczej usłyszenia na Eqipa.pl! :relaxed:

14lajków

Z serwer spotkałem się jakiś czas temu. W ty serwerze jest to coś co przyciąga osoby na niego. Nawet mając własny serwer wolałem siedzieć u @Jebanany .Panuje tam bardzo miła atmosfera oraz administracja jest bardzo pomocna :slight_smile:

4lajki

Polecam ten serwer każdemu! Miałem okazję administrować przez dobre kilka miesięcy, nauczyć się wielu rzeczy i poznać wspaniałych ludzi! 12/10! :slight_smile:

3lajki

Szczerze polecam! Na eqipie przebywam już od dawna, a wciąż mam ochote na niej przesiadywać. Panuje tam naprawde miła atmosfera ale to oczywiście zasługa miłej oraz pomocnej Administracji :slight_smile:

3lajki

No nie wiem co napisać bo wszystko już poprzednicy @Fallen, @Issei, @Johnny2525 napisali o Eqipa.pl, a @Jebanany pokazał to czego niema na innych stronach :wink:

3lajki

###Team speak zajebisty 10/10
####Wszedłem i nie wierze :open_mouth:
Zatkało mnie, że aż tak można zautomatyzować teamspeak’a. Bardzo miła atmosfera, naprawdę polecam ten serwer wszystkim. Gratulacje @Jebanany zrobiłeś kawał dobrej roboty.

1lajk

Dzięki, zapraszam ponownie :kissing_heart:

Łał. Tyle na temat tego TS’a.

Nie wiem czy w Twoim przypadku “łał” to dużo czy mało :joy:

1lajk

Jeżeli ktoś lubi serwery z takimi bajerkami to serdecznie polecam!

Polecam bardzo :wink:

1lajk

Znałem @Jebanany od momentu kiedy na TSie siedziało po 20-30 osób. Powiem szczerze, że pewnie nadal bym siedział na serwerze, gdyby Tomasz się nie zmienił. W raz z przyrastającymi osobami na tsa Jebanany się zmieniał w moim odczuciu na mniej sympatycznego (do pojedyńczych osób). Mimo wszystko jest to tylko moja opinia i nie polecam nikomu sobie tego brać do serca.

A co do serwera osobiście wybieram prostotę, a z mojego odczucia wynika, że strona jest trochę przesadzona funkcjami (w jednym miejscu).

(Poprzedni post to fail, gdyż przypadkowo napisałem odpowiedź komuś)

Nie będąc jeszcze na tym serwerze samą notatką mnie zachęcił :slight_smile:

Bardzo fajny pomysł

1lajk

Zapraszam śmiało :slight_smile: Codziennie!

@Jebanany co tam pryku, pogadamy dzisiaj? :smiley:

wowowowowowowo.

Ale proszę nie robić off topa :slight_smile: Zapraszam za to na serwer. W dodatku ostatnio mamy akcję zbierania na licencję - każdy kto się dorzuci coś dostanie, a dla tych bardziej zaangażowanych czekają naklejki :heart:
Wybaczcie, musiałem się pochwalić :blush:

5lajków

Taki supi serwer, a nie ma licencji?
Może się dorzucę później. :stuck_out_tongue:

Dorzuciłem się trochę do utrzymania 8)
Fajny serwer, fajnie wykonany, wiele pomysłów i dodatków :wink:

Może serwer posiada dużo bajerów ale sądzę, że robi się z serwera coś sztucznego. Nie ma więzi admin-użytkownik, coraz większa ilość osób polega na botach niż na osobach a przecież to osoby są najważniejsze a nie jakieś skrypty. Serwer jako tako jest dobrze zrobiony, strona fajnie Ci wyszła, szkoda iż licencja się kończy. Oczywiście serwer jest jednym z najlepszych serwerów w Polsce jak i nie na świecie.
Pozdrawiam, xyz.

1lajk