Tryby MineCraft

Więc przedstawie wam dziś najpopularniejsze tryby minecraft singleplayer i multiplayer.

#SINGLEPLAYER

• survival (gamemode 0) - najpopularniejszy tryb. Powstało z niego mnóstwo serii na jutjubie.
  • creative (gamemode 1) - nieskończoność wszystkiego. Oto podsumowanie tego trybu. Latasz gdzie chcesz, robisz co chcesz. Proste? :wink: Jest to pierwszy tryb w minecraft.

#MULTIPLAYER

• EasyHC/megadrop - niestety najpopularniejszy tryb. Rak serwerów minecraft. Cechy? Wysoki drop, drewniana jakość oraz mnóstwo “koxsiarskich” 9latków.
  • survival - bardzo fajny tryb na multi. Można grać ze znajomymi. Najpopularniejszym polskim serwerem tego typu jest brodaci.net od Youtubera MrPurpose’a.
  • Freebuild/Creative - masz działke i buduj co chcesz. Tyle.
  • Minigames - minigierki. Skywarsy, jeżdżenie na świniach i survival games to tylko jedne z nich. Mnóstwo ludzi na to wchodzi.

Właściwie to na razie tyle. Jak jeszcze jakieś sobie przypomne to dopisze. Jutro pojawi się także lista najpopularniejszych serwerów z tych typów :wink:

A tryby Adventure i RPG oraz prison ?:smiley:

Niestety nie zauważyłem aż takiej popularności tych trybów, aczkolwiek po starcie MaRPG segment RPGów się rozkręci :wink:

No … masz szczęście, że tak napisałeś o trybie RPG :smiley: :smiley:

xD.

Btw. Na czym polega prison?

Prison polega na tym, że dostajesz kilof (czasem jeszcze siekierę do drewna) i możesz kopać w kamień w wyznaczonych miejscach, później możesz sprzedawać kamień i po osiągnięciu jakiejś liczby punktów, odblokowujesz dostęp do innego miejsca gdzie z kamieniem masz jeszcze np. węgiel i tak w sumie tylko kopiesz i kopiesz. Tak przynajmniej było na kilkunastu zagranicznych serwerach, na jakich kiedyś grałem :stuck_out_tongue:

Serery xD

A tak na poważnie to może sobie kiedyś zagram

Poprawione, byłem głodny i zjadłem sobie literkę :stuck_out_tongue: A tak serio, to ciężko się pisze jak @Xepio i @endrjoo96 gadają ciągle w tle :stuck_out_tongue:

Ty #$@#$ na mnie zganiasz ~!?!?! :smiley:

Smaczna była? :smile:

Nie rozkręci się, zapewniam Cię :wink:

Sam temat bez sensu imo, to jest oczywista oczywistość

Nie wierzysz w MaRPG? :cry:

Nie wierzę, 10 osób na serwerze to jest bardzo mało :]

Przecież serwer jest w trakcie budowania…

A Ty liczysz, że będzie więcej? Na rpg? W co Ty wierzysz XD

Ja liczę że będzie około 150-200 osób :slight_smile:

W Polsce był jeden dobry RPG, w szczytach miał około 40 osób, padł bo nikt nie miał ochoty ogarniać całej masy rzeczy dla garstki osób.
Moim zdaniem nie będzie nawet 50 stałych osób. Ale koniec ot.

A potem okaże się ż MaRPG trzeba będzie tłumaczyć na inne języki, tak się rozwinie :wink:

Btw jak powstanie EasyRPG z większym EXPem i mnóstwem dzieci to chyba się zabiję xD

1polubienie

EasyRPG XDDDD Już sobie to wyobrażam…

• wbijanie levela co 1s że wszyscy mają po 10^666 level
  • mapa z neta albo kilka klocow zrobionych worldeditem xD
  • budowanie on
  • drop 10^9999999999
  • wzorowane na tibii xD
2polubienia