Teesik.pl - Serwer TS3

projekty
Tagi: #<Tag:0x00007f343a3d0480>

Witajcie!

Jesteśmy małym, ale z dużym doświadczeniem darmowym serwerem głosowym TeamSpeak3. Projekt powstał 31 października 2018 roku i nieustannie dążymy do polepszenia oferowanych przez nas usług. Nasz sukces opiera się na precyzji oraz pasji. W każdym przypadku użytkownik jest zawsze w centrum naszych działań. Naszym priorytetem było stworzenie klimatycznego, stabilnego, pozbawionego spamu serwera głosowego, który docenią głównie gracze szukający spokoju i stabilności. Wierzymy, że właśnie tak jest.

Informacje serwera:

Bannery serwera:

Domyślny:http://teesik.pl/banner/
Świąteczny: http://teesik.pl/winter_banner/

Z poważaniem,
Administracja, Teesik.pl

niestety nie działają linki :wink:

Taka sobie :wink: ( ale jest )

To podaj to IP bo ja widzę domenę :wink:

nie lepiej by było:

Adres serwera to: teesik.pl

Nauczcie się chociaż podstaw co to IP i co to ( adres - domena ) :wink:

Tak jak myślałem linki działają ale tylko jak jesteś połączony z ich ts :stuck_out_tongue:
EDIT: Działa tylko świąteczny

Świąteczny też nie działa

Bannery działają dopiero wtedy, kiedy połączymy się na serwer i odczekamy do 5-10 minut na serwerze.

Edit:
// Banner domyślny jest wyłączony, ponieważ aktualnie jest podpięty świąteczny :smiley:

@LinGruby

Fakt, strona wyglądem nie powala… Ale jest to standardowy wygląd strony, która jest dostępna do kupna. Aktualnie szukamy osoby od HTML (CSS), aby mógł nam przerobić stronę.

Hm, domena, IP… Jakby nie patrzeć, większość ludzi mówi na domene IP do łączenia się z serwerem, dlatego jest to tak napisane.

Btw. Nie sądziłem, że o takie drobnostki ktoś się spłaczę. Ale doceniam, za wypowiedź.

Z poważaniem,
`.Łukasz.

No jakby wszyscy skakali z mostu to Ty też?

jak wszyscy popełniają błąd to widać tak trzeba? :wink:

To po co link jak nie działa bez wejścia na serwer - bezsens :wink:

osoba nie w temacie ( a wiedząca co jest co ) jakby zobaczyła Adres IP to logiczne że by szukała IP a nie domeny.pl

to są podstawy ludzie, nawet nie chce mi się czasami reagować ale nie mogę jak widzę takie proste błędy

Jako, że użytkownik prezentujący projekt został permanentnie zbanowany, zamykam temat.