Suwak w formularzu zamówień zasłania tekst

Tagi: #<Tag:0x00007f50091715a0> #<Tag:0x00007f5009171410>

Sugerowałbym zmianę ikonki suwaka z tej pięknej chmurki na jakiś zaokrąglony prostokąt, wtedy nie byłoby problemu z zasłanianiem tekstu “Użyj suwaka z pakietami” :slight_smile:

można też obniżyć suwak :d

Wedlug mnie jest dobrze, ksztalt takiej chmurki jest łatwy do przeciągnięcia a poza tym kto potrzebuje widziec tekst w trakcie przesuwania :thinking:

2 polubienia

wyglada to po prostu idiotycznie szczegolnie gdy dostajemy taka strone zaraz po wczytywaniu, gdzie w sumie trzeba sie domyslac co tam jest napisane

W chwili gdy wysyłałem to na serwer (byłem świadomy że tak to wygląda) doszedłem do wniosku, że zasłanianie jest zarówno błędem jak i funkcją.

Te zasłanianie mocno zwraca uwagę na ten element który trzeba przesunąć.
Można by powiedzieć, że wręcz naturalnie chce się to przesunąć w prawą stronę co jednocześnie pokazuje więcej oferty i wtedy użytkownik już wie jak to działa.

Z chęcią poznam opinię większej ilości osób jak to widzą.

2 polubienia

Moim zdaniem jest dobrze, suwak jest duży oraz ładnie wygląda :slight_smile:

1 polubienie

No to suwak niech będzie duży ale niech nie dochodzi do takiego błędu który na siłę nazywany jest funkcją - naprawdę wygląda to źle. Na pewno da się to zrobić jakoś inaczej, lepiej - zasugerowane przeze mnie rozwiązanie jest poprawne, ewentualnie inne rozmieszczenie elementów.

A może tekst pod suwakiem usunąć i zostawić samo 3. ?
Nie byłoby wtedy czego zasłaniać.

Może zamiast obniżać suwak to podwyższyć nieco tekst?

Nie jest to element który jakkolwiek wpływa negatywnie na wrażenia z użytkowania formularza zamówień.
Zgadzam się z opinią prezesa, że rzuca się w oczy ta chmurka, ale można delikatnie przesunąć coś w dol/górę.

Alternatywnym pomysłem byłoby np sprawienie delikatnej transparentności dla chmurki kiedy znajduje się ona nad obszarem tekstu.

Analizowałem to jeszcze raz.
Wygląda ok, nie wymaga zmian.