Sugestie dotyczące strony doładowania portfela

Jako iż szykowana jest opcja doładowywania portfela klienta z dodatkowym unikalnym numerem doładowania tj.

• kriperek12 chce kupić diamentowy mieczyk na serwerze superhiperfajnyserwer.pl
  • w itemshopie przekierowuje go do strony doładowania portfela na lvlup.pro poprzez unikalny linku (o tym będzie mowa)
  • kriperek12 doładowuje portfel BLIKiem, PSC, PayPal, SMS albo gdzie tam chce
  • wraca zadowolony na stronę superhiperfajnyserwer.pl i ma swój mieczyk na serwerze

kriperek12 musi mieć prostą i super łatwą w obsłudze stronę. Fajnie by było, gdyby wiedział, że nie został zrobiony w bambuko i przekierowało go do strony, na której może “zapłacić” za swój diamentowy mieczyk. Przygotowałem więc na kolanie propozycje dotyczące wyglądu strony dotyczącej doładowania portfela klienta.

Kilka screenów poniżej robionych na szybko z pewnymi sugestiami:

Propozycja wnętrza/ zawartości modala

1.Tak wygląda standardowa strona doładowania

2.Strona z przesuniętą stopką poniżej widoku załadowej strony (nie usunięta, ale przesunięta niżej)

3.Wyśrodkowanie modala, zmiana napisu na Dokonaj płatności, a w subtitle informacja o tym, dla kogo; zmiana ikonki guziczka, zwiększenie marginu guziczka

4.Dodanie labela z ID doładowania

Punkty poniżej odnoszą się TYLKO do tła.

Nie patrzcie na ułożenie we wnętrzu okna.

5.Wrzucenie tła gradientowego, wzoru, czegokolwiek w tle. Zmiana koloru guzika/umożliwienie tej zmiany użytkownikowi portfela

Jeśli ktoś prowadzi serwery gier/jakichś usług - być może wprowadzenie customowego tła/do wyboru z tych przygotowanych przez lvlup (aby uniknąć nadużyć) np.:

6.GTA V

7.Minecraft

8.CS GO

To tak na szybko, co o tym myślecie? Osobiście uważam, że zmiany zaproponowane przeze mnie w pkt. 2 i 3 zdecydowanie pomogą kriperkowi12 skupić wzrok na tym, co najważniejsze - płatności :money_mouth_face:

22lajki

Świetnie dobrane przykłady co do sugesti, autor naprawdę sie postarał.
Mam nadzieje ze szybko zostanie to wprowadzone ponieważ aktualna wieje nuuuudą.

3lajki