Statystyki dostępności w formularzu zamówień

Nie wiem, czy cos w tym stylu podobnego było, jak tak, to przepraszam. Jako iz nastapila aktualizacja https://stats.lvlup.pro, to pomyslalem, ze:

• przy zamawianiu VPS czy danej uslugi we v3 zrobic taki bajer, zwiazany z aktualna iloscia dostepnych instancji. Nie ukrywam - nie kazdy klient przeglada forum i nie kazdy wie o tych statystykach, a takie cos bezposrednio przy wyborze pakietu byloby pomocne. Moznaby takze dodac wlasnie ta orientacyjna godzine, kiedy VPS wygasa :stuck_out_tongue:
1 polubienie

Po prostu wstawić napis “Liczba dostępnych VPSów” obok guzika KUP :slight_smile:

Oraz fajne by było wstawienie kiedy mniej więcej będą dostępne vps tak jak jest w stats :slight_smile:

Coś w tym stylu :smiley:

Czy jest możlwiość usunięcia posta up ?

Usuwanie niepotrzebne :slight_smile:

Jestem za :slight_smile:

Przeniosłem wątek z propozycji v3 do ogólnych gdyż v3 nie ma jeszcze modułu sprzedaży.
Póki co nie mogę korzystać z v3 na stronie hostingu więc na stronie z ofertą póki co jeszcze nie mogę tam zamieścić liczby dostępnych. Panel v3 nie jest jeszcze do końca stabilny, po wydaniu 3.0 będzie się o tym myśleć.

Co do ogólnie informacji przy zamówieniu to się zgadzam, dodałem linki do wątku na forum o dostępności oraz link do statystyk.

2 polubienia

Minęło już trochę czasu więc czas na aktualizację.
W ramach pracy nad nową stroną oraz panelem v4:

Plan jest taki aby umieścić informację z cyferkami o dostępności zarówno w tabeli na stronie z ofertą jak i przy docelowym miejscu gdzie zamawia się VPSy aby nie było potrzeby skakania między zamówieniem a grafaną.

3 polubienia

Z perspektywy czasu zmieniłem zdanie co do tej sugestii.
Niestety jej nie wprowadzimy, dokładniej to opisałem w tym poście:

Postanowiliśmy zrobić kompromis i po prostu podlinkować do dostępności w grafanie w formularzu zamówień.
Klienci mogą teraz łatwiej uniknąć sytuacji gdy nie mamy nic na stanie a potrzebna jest szybka dostawa.