Sprzedam Spawna i paczkę pluginów

rynek
sprzedam
Tagi: #<Tag:0x00007f33a9bdd808> #<Tag:0x00007f33a9bdd6a0>

Sprzedawca ponosi wtedy jedynie prowizję, bodajże 30 centów + 2,9% z kwoty.
Nie jest to jednak dużo biorąc pod uwagę fakt, że nie wiemy komu wysyłamy pieniądze i możemy stracić 100% :wink:

xD oszustwo ? typ miał mi wysłać pieniądze poprzez f&f na metina żeby nie mógł zwrócić, postanowił jednak trochę przekręcić i wysłać normalnie, więc ja wszedłem na ts’a barii i zapytałem czy pieniądze wysłane były bez możliwości chargeback’u oni mi zaprzeczyli więc go zablokowałem i usunąłem ticket, później mu pisałem sam że niech sobie to wraca bo inaczej wszystko ustalaliśmy :slight_smile: a teraz ma jakieś niestworzone problemy.

Poważna transakcja.

Chciałbym ci tu powiedzieć że piszesz coś na forum a nie nie napiszesz jak to się stało…
Słabo z twej strony, jak tu kolega @DoreK na dole napisał ci że daj dowody (jeśli masz) i co minęło 3dni i dupcia
w ten sposób jak robisz ludzie boją się od niego coś kupować bo jakiś tam Mizioki napisze sobie “On oszukuje nie kupować” nie podając żadnych ss, nagrań i dokładnego rozpisu jak to się stało… Jak masz zamiar coś napisać zastanów się, bo psujesz koledze reputacje. Dziękuje to tyle :wink:

Chciałbym ci tu powiedzieć że piszesz coś na forum a nie nie napiszesz jak to się stało…
Słabo z twej strony, jak tu kolega @DoreK na dole napisał ci że daj dowody (jeśli masz) i co minęło 3dni i dupcia
w ten sposób jak robisz ludzie boją się od niego coś kupować bo jakiś tam Mizioki napisze sobie “On oszukuje nie kupować” nie podając żadnych ss, nagrań i dokładnego rozpisu jak to się stało… Jak masz zamiar coś napisać zastanów się, bo psujesz koledze reputacje. Dziękuje to tyle :wink:

Jak chcesz zostać oszukanym to polecam właśnie tego Pana. Prawdopodobnie nie znajdziesz na tym forum osoby która lepiej wykonuje tą usługę.

xD oszustwo ? typ miał mi wysłać pieniądze poprzez f&f na metina żeby nie mógł zwrócić, postanowił jednak trochę przekręcić i wysłać normalnie, więc ja wszedłem na ts’a barii i zapytałem czy pieniądze wysłane były bez możliwości chargeback’u oni mi zaprzeczyli więc go zablokowałem i usunąłem ticket, później mu pisałem sam że niech sobie to wraca bo inaczej wszystko ustalaliśmy :slight_smile: a teraz ma jakieś niestworzone problemy.

Tak oszustwo. Wysłałem pieniądze na ten link który podałeś i nie przypominam sobie żebyś poinformował mnie przed zapłatą, że ma być to przelew f&f. A tak swoją drogą to tak średnio można zrobić przelew do rodziny lub znajomych za jakiś towar w tym przypadku punkty do metina czy coś. A ticket to ty usunąłeś kilka minut po jego stworzeniu (po otrzymaniu zapłaty). Kiedy po 24h zapytałem się dlaczego zamknąłeś ticket to jednak postanowiłeś mnie zablokować. Nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli, że mam sobie wracać ale domyślam się, że chodzi właśnie o chargeback. Tylko, że ta opcja nie działa tak jak ty to sobie wyobrażasz. Po trzech dniach od zapłaty jednak skontakowałem się ze sprzedającym za pośrednictwem paypal.

No powiem ci miałem z tym użytkownikiem styczność.
Nie raz już mu pomagałem w sprawach serwerowych itp i jakoś wszystkie transakcje poszły zgodnie :slight_smile:

Błąd leży po waszych stronach po z jeden strony mogłeś się dopytac o co chodzi z “wracać”
ale jednak z drugiej on powinien powiedzieć że przelew chce tak samo powiedzieć że masz nie robić chargebacku :slight_smile:

Dowodów nadal brak @Mizioki - na słówko nikt Ci nie uwierzy raczej. =\

typie pisałem przed transakcją że paypalem nie chce bo bd mógł cofnąć a ty powiedziałeś że zapłacisz f&f ponieważ tego się nie da cofnąć ja się zgodziłem a zapłaciłeś normalnie a nie f&f już sobie przypominasz że pisaliśmy o tym ? :slight_smile: na discordzie to było :slight_smile: i nie pierdziel że kuźwa nie pisałem typie …

Czy nie można zakończyć tej dyskusji na tym, że:
a) sprzedawca zwróci pieniądze (wysłanie jakąkolwiek metodą, wszystkie które otrzymał od kupującego), lub
b) sprzedawca zwróci nadpłatę i udostępni przedmiot aukcji?
Kolejne posty i tak nic nie wyjaśnią

już tg jednak nie sprzedaję a tą nadpłatę te parę groszy więcej które zapłaci za zwrot mg zwrócić mu na luzie :stuck_out_tongue_winking_eye:

[quote=“kubak08113, post:31, topic:8889”]
już tg jednak nie sprzedaję a tą nadpłatę te parę groszy więcej które zapłaci za zwrot mg zwrócić mu na luzie :stuck_out_tongue_winking_eye:
[/quote]
To prosiłbym o zwrót, a potem ew. mógłbym to odesłać poprzez f&f.