Smiać się czy płakać?

Tutaj zamieszczajcie wiadomości, rzeczy z Życia codziennego na które jak się patrzy to szkoda gadać

Dzisiaj spotkałem się z taką sytuacją, to mój stary Administrator, potem HSA, serwera który już nie istnieje, m.in przez niego.

Co do nazwy grupy, nigdy nie pisałem w niej, ani jej nie założyłem, co do samego Skype, nigdy na niego nie wchodzę, no może co 1-3 miesiące, gdy muszę, do tych co chcą założyć grupę na skype, służą one do rozmawiania, z innymi osobami NIE DO DODAWANIA WSZYSTKICH, I ROBIENIA SPAMU.

Dodatkowo patrząc na grupy po lewej stronie, żyć się odechciewa w tym kraju, co to będzie…

Miałem kiedyś ten sam problem…
Wystarczy, że dodasz jedną przypadkową osobę i jest konieczność stworzenia nowego konta…
To jest właśnie efekt wpuszczania dzieci w wieku mniej niż 15 lat przed komputer :slight_smile: .

Teraz założyłem nowe prywatne konto skype i dodaje wyłącznie osoby, które znam osobiście lub takie, do których mogę mieć zaufanie i wiem, że na drugi dzień nie obudzę się z liczbą 10 000 nie przeczytanych wiadomości w 50 grupach ;). Tobie też polecam takie rozwiązanie.

PS. U was też tak pada?

Nie rozumiem? wystarczy zaznaczyć jako przeczytane i opuścić grupę.

Po dołączeniu do grupy miałem setki zaproszeń do znajomych tak więc wolałem stworzyć nowe konto :slight_smile:

Jest przycisk ignore :smiley:

Wypowiedz może się co do screenów, chcę aby ktoś też się z tego pośmiał :smiley:

Wolałem założyć nowe konto i mieć pewność rozwiązania problemu :wink:

Szkoda gadać… szkoda strzępić ryja :expressionless:

1polubienie

No i poprawnie.

Wystarczy używać bardziej porządnego komunikatora.

Skype jak dla mnie nie jest ani wygodny ani nie zapewnia wystarczającej prywatności.
Dodatkowo wiadomości offline tam to jakaś udręka, nie wspominając o praktycznym braku wsparcia Linuxa czy naładowania reklamami.

Wgl. widział ktoś to co on napisał? hahaha “Mam tyle pieniędzy że mógłbym wykupić Twoją rodzinę” nie wierzę w tego typa, gorzej tego nazwać nie można niż kurw* …

Ten typ jest psychicznie chory i niedojebany za przeproszeniem umysłowo.

3 serwery? On nawet jednego nie potrafi wystartować, więc nie wiem o co chodzi.

W dodatku złodziej i krętacz.

Mam gdzieś porównanie prezentacji mojego serwera z jego serwerem. Zaraz poszukam i podlinkuję.

Masz rację co do choroby psychicznej, itd.

Co do złodzieja, krętacza też się zgodzę. :slight_smile:

Mam poważne wątpliwości co do dalszego istnienia tego wątku.
Zgodnie z zasadami forum krytykujemy pomysły, nie ludzi.
Nie widzę sensu wylewać jadu/żalu na inne, nieobecne tu osoby i dodatkowo umieszczać logi z rozmów bez zgody obu (lub więcej) stron.

1polubienie