SklepMC - Darmowy ItemShop Minecraft w nowoczesnym wydaniu

Jaki prestiż być znowu wyróżniony :harold:

Wszystko spoko, tylko SklepMC nie ma metody Paybylink SMS i nie ma żadnego sposobu oprócz lvlupa żeby przyjmować psc a u mnie 75% ludzi płaci psc.

Z tego co mi wiadomo to jedynie hotpay ma PSC dla osób bez firmy.

Właśnie o tym mówię. Przydałaby się integracja z hotpayem.

Wzywam @Nieznajomy11 bo on chyba jest właścicielem tego sklepu.

HotPay nie jest priorytetem do implementacji, nie jestem przekonany co do tego operatora i ich modelu działania oraz samego API i dokumentacji. Dostępności tej bramy spodziewam się najwcześniej wraz z następną dużą aktualizacją sklepu, o której pisałem 13 kwietnia.

Długo wyczekiwana możliwość samodzielnej zmiany planu już jest! Nie tylko samego planu, ale i również konkretnego limitu, który był możliwy do wybrania od dawna na planie Pro (5 000 - 20 000 zł).

Tym samym wprowadzamy możliwość skorzystania z systemu Pay As You Go pozwalającego przekraczać swój limit sklepu i opłacać nadwyżkę na początku następnego miesiąca (opt-in).

Parametry jak wysokość opłaty za przekroczenie limitu, czy ilość złotówek na każde 1 000 zł, mogą być indywidualnie dostosowane i w ten sposób powstaje jeszcze ciekawsza oferta Enterprise. :sunglasses:

4 polubienia

[Craft Scheduler Thread - 1/WARN]: [SklepMC] Nie udalo sie sprawdzic transakcji oczekujacych wykonania: AUTHORIZATION_FAILED, Provided X-Api-Secret is not valid.

Jakiś pomysł na to config zrobiony mysle że ok :stuck_out_tongue:

Nie zapisałeś klucza API w panelu sklepmc.