SklepMC - Darmowy ItemShop Minecraft w nowoczesnym wydaniu

SklepMC to gotowe rozwiązanie typu ItemShop Minecraft dla twojego serwera, które możesz mieć całkowicie za darmo lub w jednym z płatnych planów, jeśli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem.

Darmowy ItemShop Minecraft to idealne rozwiązanie, żeby zacząć lub przetestować podstawowe możliwości oferowanego przez nas oprogramowania.

Mamy (zależnie od planu):

• Vouchery dla każdego
  • Widżety (liczba osób online, cel miesięczny i inne)
  • Obsługę wielu serwerów naraz
  • Szablony sklepów
  • Możliwość edycji CSS
  • Obsługę własnych domen
  • i wiele więcej…

Nasze usługi cechuje profesjonalizm, korzystają z nich osoby zarówno dopiero startujące swoją działalność, jak i duże serwery w Polsce z tysiącami graczy dziennie.

Analityka

Poznaj swoich graczy. Jakie serwery są ich ulubionymi, jakie usługi najchętniej kupują, kiedy twoje przychody są najlepsze, a kiedy dobrze byłoby zrobić promocję.

Informacje

Wszystkie ustawienia mają swoje opisy, od razu widoczne. Pozwoli ci to skonfigurować twój wymarzony sklep bez przeszkód oraz korzystać z zaawansowanych funkcjonalności.

Wsparcie

W razie problemów udzielimy ci profesjonalnego wsparcia technicznego, a także pomocy w konfiguracji, czy przenoszeniu się z innego rozwiązania.

Jakość

Korzystamy z profesjonalnych rozwiązań, aby zapewnić jak najlepszą jakość usług bez opóźnień czy niedostępności.

Prostota

Bez zbędnych utrudnień. Po kilkuminutowym procesie konfiguracji będziesz mógł usiąść i zrelaksować się patrząc, jak to po prostu działa.

Automagiczność

To my utrzymujemy za Ciebie sklep przy działaniu, nie musisz się martwić o problemy z konfiguracją dodatkowych usług jak serwer WWW, czy o konieczność aktualizacji.

Bezpieczeństwo

Twój serwer komunikuje się z naszymi usługami za pomocą szyfrowanego połączenia, chroniąc cię przed potencjalnymi atakami, na które narażasz się, używając np. RCON.

Niezależność

Dzięki temu, że to twój serwer komunikuje się z naszą stroną, a nie odwrotnie, SklepMC nie wymaga dodatkowych portów serwera (RCON) oraz działa na serwerach bez publicznych adresów IP.

Otwartość

Jeśli chcesz i potrafisz, zamiast używać gotowej wtyczki, możesz samemu zaimplementować własną wersję, lub rozszerzyć istniejąca używając jej API. Możesz np. tworzyć własne GUI lub własny sposób wykonywania komend.

Wybrani dotychczasowi użytkownicy

Plany SklepMC

SklepMC jest dostępny w kilku planach, aby jak najlepiej dopasować się do twoich potrzeb. Od najprostszego darmowego itemshopu dla jednotrybowych serwerów, do planu bez jakichkolwiek ograniczeń dla dużych przedsięwzięć.

Free (0zł / msc)

ItemShop dla jednotrybowych, rozwijających się serwerów. Podstawowe funkcjonalności. Limit do jednego serwera.

Basic (20zł / msc)

ItemShop dla małych/średnich serwerów. Własna domena, możliwość wyboru szablonu strony z predefiniowanych. Limit do 3 serwerów.

Pro (50zł / msc)

ItemShop dla bardziej wymagających serwerów. Zwiększona możliwość dostosowania sklepu, własne style strony. Limit do 10 serwerów.

Enterprise (oferta indywidualna)

ItemShop dla największych i najbardziej wymagających. Rozbudowana analityka i brak limitu serwerów. Indywidualnie ustalane oraz negocjowalne stawki.

Zarejestruj się już teraz z tego linku:

https://invite.sklepmc.pl/LVLUPPRO

Otrzymasz 10 zł gratis przy pierwszym doładowaniu.
Dzięki temu bonusowi zapłacisz 50% mniej za plan Basic.

7 polubień

Generalnie fajny ten sklep, tylko udostepnienie go dla zwyklych smiertelnikow jest slabe bo traci na elitarności :cry:.

Polecam, korzystam od kiedyś tam dawno temu.

2 polubienia

Użytkownicy stworzyli już ponad 100 sklepów. :slight_smile:

image

7 polubień

Nawet bardziej za darmo:

Rozdajemy dwa razy SklepMC Basic (lub 20 zł zniżki na inne plany) na discordzie:

https://www.sklepmc.pl/discord

2 polubienia

Polecam, świetny sklep i świetna obsługa, 11/10 =)

1 polubienie

A nie lepiej zlikwidować limit przychodu albo zostawić go tylko w wersji Free? Konkurencyjny sklep nie posiadał nigdy takich limitów nawet jak kosztował taniej, a obecnie jakieś 50 zł miesięcznie. Myślę, że na każdy plan znajdzie się chętny, nawet jak wywalisz limity przychodu. No ale to tylko moja luźna opinia :slight_smile: .

A tak ogólnie sklepik spoko, byle tylko nie padał tak jak tamten płatny (Stawiałem go na swoim hostingu, ale dalej łączył się z serwerem licencji, jeśli serwer od licencji padł, to sklep też padł, z tego względu stawiałem potem wszystko na darmowym skrypcie i miałem do tego pełne zaufanie).

1 polubienie

Widać oferował też wysoką jakość. :sunglasses:

1 polubienie

Rozumiem, że to stoi na takiej maszynie, że takie coś tu się nie zdarzy? :stuck_out_tongue: Nie lubię być po prostu uwiązany do czyjegoś hosta xd. Jak ja sam coś hostuję, to mam kontrolę nad tym. Nie myślałeś o stworzeniu specjalnej wersji sklepu do postawienia na swoim hostingu?

Tutaj to ja jestem jednym z największych użytkowników na obecną chwilę i taka niedostępność byłaby poważnym problemem, bo każdy czas niedostępności może kosztować całkiem sporo. Jest to też kwestia, dlaczego uważam, że dopłacenie trochę więcej jest warte swojej ceny. Przerwy w działaniu “tańszego sklepu”, mogą kosztować ostatecznie więcej w potencjalnych, utraconych transakcjach.

Nie, to sprzeczne z założeniami SklepMC.

1 polubienie

2020/07/22 zarejestrowała się osoba z id 200 :tada:

1 polubienie

Nowe limity

Okazuje się, że całkiem sporo serwerów może zarabiać powyżej 2 500 zł miesięcznie, a nie do końca kwalifikuje się do enterprise, stwierdziłem, że zasadne będzie powiększenie limitów dla planu Pro do 5000 zł. Wraz z tą zmianą limity innych planów zostały również podwojone: 200 zł dla Free, 500 zł dla Basic.

Nazwa planu Stary limit Nowy limit
Free 100 zł 200 zł
Basic 250 zł 500 zł
Pro 2 500 zł 5 000 zł
Enterprise - -

Vouchery

Przemyślałem ponownie tę funkcjonalność i wygląda na to, że jednak nie ma z nią większego problemu, o którym myślałem, że będzie i dlatego była przewidziana tylko dla wyższych planów. Jakoś do końca miesiąca będą dostępne dla wszystkich, niezależnie od planu. :slight_smile:

5 polubień

Więcej za mniej! Od jakiegoś czasu nastąpiła kolejna zmiana, dotycząca planu Basic:

Nazwa planu Stary limit Nowy limit
Free 200 zł -
Basic 500 zł 1000 zł
Pro 5 000 zł -
Enterprise - -

Dodatkowo poza kolejnym dwukrotnym zwiększeniem limitu zarobków, maksymalna ilość serwerów dla planu Basic to teraz 3, a nie 2 jak wcześniej.

Ta zmiana kierowana jest do niedużych serwerów, które chcą mieć te kilka trybów. Trzy serwery w sieci wydają się jedną z najpopularniejszych konfiguracji. Dzięki tej zmianie osoby, które startują od razu z taką siecią, będą mogły na początku skorzystać z planu Basic, bez konieczności obciążania się kosztami planu Pro.

A dla tych większych: możliwość rozszerzania planu Pro. Od teraz po kontakcie istnieje możliwość uzyskania indywidualnego planu Pro z odpowiednio dostawanym limitem (w przypadku, gdy potrzebujemy nieznacznie więcej niż 5 000 zł limitu). Dodatkowe 10 zł / mc za każdy tysiąc.

1 polubienie

W sumie nigdy nie napisałem. Już od jakiegoś czasu mamy długo wyczekiwane vouchery. :partying_face:

6 polubień

Polecam

1 polubienie

Od lipca (100) dotarliśmy już do magicznych 500 sklepów. Oznacza to, że każdego dnia powstają przynajmniej dwa nowe sklepy. :sunglasses:

11 polubień

Ładne numerki. Przez 3 miesiące kolejne 500+ sklepów i tak docieramy do ponad tysiąca. To ponad 5 nowych sklepów dziennie. Mój plik z planami na nową potężną aktualizację zajmuje już “15 stron rozliczeniowych”, licząc prawie 27000 znaków tekstu. Więcej informacji w ciągu kolejnych miesięcy.

image

2 polubienia

a może jakieś przecieki co fajniejsze?

Przede wszystkim jeszcze większe możliwości dostosowania sklepu pod siebie w łatwiejszy sposób niż CSS i to większe niż możliwość sortowania elementów ręcznie, co nawet obecnie zostało przeoczone. Będą też nowe zabawki dla bardziej zaawansowanych użytkowników, które pozwolą na łatwiejsze niekonwencjonalne użycie aplikacji, czy integrację z obecnymi systemami. Dojdzie też pełno nowych możliwości, które są rozwinięciem obecnych funkcji. Na razie bez większych konkretów, jak będzie finalne, to będzie wielki reveal.

Planujecie może dodanie innych bramek płatności? Np. Hotpay i MicroSMS. By się przydało dla ludzi z działalnością niezarejestrowaną.