SinusBot - Problem

zarządzanie
sinusbot
Tagi: #<Tag:0x00007f4b3c8f17c0> #<Tag:0x00007f4b3c8f1018>

Witam. Nie mam pomysłu jak naprawić problem związany z botami muzycznymi SinusBot. Co się dzieję? Mianowicie kiedy dołączam na swój serwer botem muzycznym ten jakby “nie odbiera” żadnych komend, jakby do niego nie docierały chociaż ID rangi jest poprawnie wpisane w użytkowniku “admin”, aby móc nim sterować. Kiedy wejdę na drugiej maszynie, komendy normalnie działają. Nie działa tylko na moim TeamSpeaku. Próbowałem wszystkiego, także reinstalacji maszyny. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Pozdrawiam, Krzysztof!

a forum sinusbot kolega przeglądną?

tam szybciej chyba znajdziesz odpowiedź :wink:

A czemu nie TS3AudioBot? Wydajniejsze i szybsze.

Na razie nie, czekam na pomoc polskich internautów. Jeśli żaden sposób nie pomoże to napisze tam.

Posiadam TS3AduioBoty, lecz dla gildii. Żeby tworzyć boty muzyczne typu “Poczekalnia” “administracja” wole sinusboty, na które posiadam licencje.

Włącz log level na 10 w configu, uruchom ponownie, spróbuj użyć kilku komend i wrzuć log na hastebin.com.
Następnie wróć z nim do nas, dokonamy analizy :wink:

Timo, tak jak prosiłeś, wykonałem kilka komend, lecz w logach ani śladu po nich…
Sterowanie w panelu działa bez zarzutów.
Tutaj logi o które prosiłeś: https://hastebin.com/xitabunoca.makefile

Po pierwsze daj roli bota trochę uprawnień.
2568/insufficient client permissions/i_channel_needed_description_view_power
Najlepiej dla testu daj mu po prostu Server Admina.

Rozumiem, że bot “nigdy nie działał” - od początku instalacji nie działa.

Nadałem botom właściciela, zresetowałem i niestety nadal nie działa. Jakiś inny pomysł?

zamknięcie #10

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.