Serwery VPS na tydzień

Cześć,
oferuję możliwość wynajmu serwerów VPS na tydzień :slight_smile:

Serwery są utrzymywane w OVH (Gravelines :fr:), specyfikacja serwera nadrzędnego:

• procesor: Intel Xeon E3-1245v2 o częstotliwości 3,4 - 3,8 GHz
  • pamięć RAM: 32 GB DDR3 ECC 1333 MHz
  • dysk: 2x 960 GB SSD SATA (złączone w RAID 1)
  • łącze sieciowe: 250 Mbps (down) / 500 Mbps (up)
  • ochrona DDoS: standardowa

Wszystkie pakiety to VPSy oparte o wirtualizację KVM.
Każdy pakiet ma dostęp do panelu Proxmox.

Pakiet 1 (nowy)

• 1 vCPU (współdzielone)
  • 2 GB RAM
  • 24 GB SSD
  • maksymalna prędkość sieci: 100 Mbps
  • 1 x IPv4 + 1 x IPv6

Koszt: 4,99 PLN / tydzień lub 19,90 PLN / miesiąc

Pakiet 2 (nowy)

• 1 vCPU (współdzielone)
  • 2 GB RAM
  • 32 GB SSD
  • maksymalna prędkość sieci: 100 Mbps
  • 1 x IPv4 + 1 x IPv6

Koszt: 7,99 PLN / tydzień lub 31,95 PLN / miesiąc

Płatność: przelew bankowy ekspresowy (Express Elixir), PayPal (płatność do znajomego), BLIK.

Ilość dostępnych pakietów “1”: 4
Ilość dostępnych pakietów “2”: 2

Każdy serwer ma zapewniony backup do 1 dnia wstecz.
Przywrócenie to koszt 0 PLN.

Overselling na bardzo niskim poziomie.

Nie ma ustalonego poziomu świadczenia usług (SLA); o każdej przerwie technicznej daje znać :wink:

Więcej informacji można uzyskać w prywatnej wiadomości lub pisząc na maila, który znajduje się na stronie https://www.dbanaszewski.pl, zakładka “Kontakt” (bezpośredni link do zakładki: klik)

Troche nie opłacalny ten pakiet jeśli na LVLUP jest taki + można jakiś tam kod rabatowy użyć -10% :stuck_out_tongue:

Ten też tak nie koniecznie już lepiej ten z PL lokalizacji wyjdzie

Tylko dolicz sobie minimum 2 tygodnie czekania na lvlupie

Wciąż słabo się to prezentuje porównując do ofert innych firm.

Zauważ, że na lvlupie możesz kupić serwer na minimum 1 miesiąc, u mnie na 1 tydzień.
Oferta jest skierowana do osób, które “na już” potrzebują serwera i jednocześnie nie potrzebują tego serwera na miesiąc.

PS. Nie chcę na tym zarobić, po prostu chcę tylko innym ułatwić życie :stuck_out_tongue:

Tylko teraz patrz, że firmy zazwyczaj udostępniają ci serwer VPS na miesiąc. @DBanaszewski udostępnia ci serwer na tydzień. Powiedzmy, że będziesz potrzebował czegoś na szybko co pochodzi ci z tydzień.

To nadaj są inne firmy hostingowe które sprzedają VPS na godziny :stuck_out_tongue:
Ale nie ukrywam że to jest jednak żart, nie pamietam takich czasów żeby na LVLUP było tak czerwono

1 polubienie

No tak wyszło :sweat_smile:

Prawda, ale niektóre firmy wymagają np. dodania karty płatniczej jako zabezpieczenie przed botami, itp.

U mnie takich rzeczy nie ma :stuck_out_tongue:

Według mnie lepszym rozwiązaniem jest VPS od RackNerd, za ~40 złotych rocznie dostajemy:
1x vCPU Core
17 GB PURE SSD RAID-10 Storage
1 GB RAM
3000GB transferu miesięcznie
https://my.racknerd.com/cart.php?a=confproduct&i=0

Twoja oferta była by fajna gdybyś dał trochę więcej dysku, wówczas idealne rozwiązanie na windows server, w obecnej formie nie widzę żadnego zastosowania.

Revolut i karta wirtualna rozwiązują ten problem.

Tymczasowo brak wolnych serwerów.
Dostawa: ~17.02.2021

Można dokonać rezerwacji serwera poprzez wiadomość prywatną.

“Na już” oznacza 6 dni ? :thonking:

1 polubienie

Już “na już” nie ma, serwery obecnie są w rękach klientów :grimacing:

stacja 3, chyba można zezłomować.

Patrząc na post @AlfaCode czyżbyś nie chciał już ułatwiać innym życia? :thinking:
Obstawiam, że ewentualni i obecni użytkownicy VPSów oferty z pierwszego posta byliby wdzięczni za transparentność w tej kwestii.

6 polubień

Nie “stacja 3”, ale wyłączenie starych pakietów.
W historii tego pierwszego posta można zauważyć edycję oferty :wink:

W mailu nie zawarłem informacji o możliwości “wymiany” (wygaśnięcie starego, zakup nowego) serwera, dlatego może się wydawać, że hosting podupadł.

PS. Informuję, że opcja zakupu przez Discorda została wyłączona. Główny post zostanie zaktualizowany.

PS2. Dzisiaj nastąpi dostawa serwerów :slight_smile:

PS3. Moich danych nie trzeba cenzurować, są publicznie dostępne, wystarczy kliknąć mój profil na forum :slight_smile:

3 polubienia

Wątek został zamknięty z powodu zmian w regulaminie forum które nastąpiły 17.02.2021: