Serwer Skyblock [SkSkyBlock]

Nazwa projektu

Tworzenie serwera SkSkyBlock
Cel
Stworzenie serwera skyblock jedynego w swoim rodzaju odróżniającego się od innych serwerów trybu SKYBLOCK
Co udało nam się zrobić

Przygotowałem ze Skrypterem Pluginy oraz konfiguracje w skład wchodzą różnorodne skrypty .
Plany

Budowa Serwera [z dobrze dobraną ekipą Budowiczych ]
Pokazanie graczom jak można wykorzystać dobry hosting i zrobienie dobrego serwera
Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

VPS OpenVZ 8GB RAM EU .

Co mogę zaoferować w zamian

Pieniądze zdobyte z rang premium
Pokazanie graczom dzięki którym nie działał by serwer
wiadomość na serwerze Typu [Unikalny serwer SkyBlock Sponsorowany Przez Hosting lvlup.pro].

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Spotkałem się z dużą ilością serwerów skyblock [nie będę wymieniał bo nie chce reklamować ]tylko proszę o współprace.

Mam Świetny pomysł na serwer.
Mam zamiar dodania rónorodych żeczy który brakowało w prawdziwym serwerze skyblock.

Pozdrawiam ,dziękuje za przeczytanie i rozpatrzenie.

Jestem na NIE. Czemu? Były już dwa inne tematy z SkyBlockami, a ten jest najgorszy - za mało rozpisany itp.
I jeszcze to - “rónorodych żeczy” WHAT?! Ortografia musi być bardzo dobra na rozmowie o Współpracę.
EDIT: jeszcze źle sformatowana prezentacja… Boże, widzisz i nie grzmisz?!

Kolejna prezentacja i znowu mindfuck xD

Jeżeli projektem jest samo tworzenie (forma niedokonana!) czegoś, bez efektu końcowego (bo tak wnioskuję po nazwie projektu) to musiałoby być to naprawdę przyciągające uwagę. A co możemy spodziewać się otrzymać na podstawie reszty prezentacji:

Przygotowałem ze Skrypterem Pluginy oraz konfiguracje w skład wchodzą różnorodne skrypty .

Czyli możemy spodziewać się, że serwer będzie robiony przez ukraińców (wnioskuję po łamanym polskim).

Budowa Serwera [z dobrze dobraną ekipą Budowiczych ]

Teraz czas na małostkowość i czepialstwo - z ekipą budowniczych budować można co najwyżej mapę (chyba, że składasz maszynę fizyczną, ale wtedy raczej byś o takową na hostingu nie prosił…)

Pokazanie graczom jak można wykorzystać dobry hosting i zrobienie dobrego serwera

@adminek153 Ty jesteś chyba dobry w translacji takich zdań, przetłumacz proszę, bo nie wiem za bardzo jak się do tego odnieść.

VPS OpenVZ 8GB RAM EU - Tekst pogrubiony, coby broń Boże oczom nie umknął - paradoksalnie, na tle reszty pogrubionego tekstu, jest to właśnie niewidoczne.

Pokazanie graczom dzięki którym nie działał by serwer - ja bym to raczej pokazywał graczom, dzięki którym serwer się utrzymuje, a tych, przez których nie działa banował, ale widać ja nierozgarnięty jestem xD

tylko proszę o współprace. - każdy z IQ co najmniej orzecha laskowego domyśli się po co napisałeś w tym dziale.

Mam Świetny pomysł na serwer. Mam zamiar dodania rónorodych żeczy który brakowało w prawdziwym serwerze skyblock. - i właśnie to trzeba było opisać, zamiast dawać kolejny przykład “Jak nie powinno się pisać”.

Zdecydowanie nie udzieliłbym wsparcia tak opisanemu projektowi.

4 polubienia

Kolejny “rzart”? Założę się, że nie przeczytałeś ani jednego z zaakceptowanych podań o współpracę… Dla mnie to po prostu kolejna próba postawienia serwera “za frajer”, na Twoje nieszczęście firmę prowadzą osoby z ilorazem inteligencji większym od pierwotniaka. Serwer musi być unikalny - nie przedstawiłeś w swoim projekcie, na czym miałaby polegać innowacyjność Twojego… projektu. Popraw podanie, chociaż wątpię w akceptację kolejnego SkyBlocka.
Trzy razy NIE.

2 polubienia

Nie wygląda to zbyt obiecująco jak dla mnie.

Możesz dodać zrzuty z serwera… aaa czekaj, wy nie macie jeszcze mapy?

Komunikacja może nie stoi na najwyższym poziomie ale może zmieniłbym zdanie na plus jeśli byłoby coś co już jest gotowe i prezentuje poziom. Jestem wzrokowcem, jak pewnie większość osób która ocenia serwery, w tym gracze :slight_smile:

1 polubienie

Dobre, dobre :joy: :joy: .
Nię będę krytykował twoich źle ułożonych i nie do końca poprawnych zdań bo to dobrze opisał już @Marcoral i ja Jego zdanie popieram.

Odpowiedz mi jednak jeszcze raz i dokładnie na moje pytania:

1. Co jest już gotowe, pokaż projekt z którym będziesz zaczynał prace jeśli uzyskasz współpracę.
  2. Czym ten serwer szyblock bedzie się różnił od pozostałych? Może zrób jakieś porównanie co ma Twój serwer a czego nie mają serwery konkurencyjne? Ogólnik, który wlepiłeś w tą prezentację nie jest dla mnie wystarczający. Jeśli twierdzisz, że serwer jest kompletnie inny od tych, które istnieją opisz to.

Nie widzę możliwości współpracy przy tak błędnie napisanym podaniu. :unamused:

2 polubienia

Projekt zostaje odrzucony

1 polubienie