Serwer pod tysiące graczy - Marek Kruszel

No tak to jest jak nie ma się znajomych, a facetka z matmy zada za mało przykładów z mnożenia do domu.

xd
zobaczymy co on odpisze X_D

Też jestem ciekaw. Niestety na takich ludzi nie ma innych określeń.

Jeżeli jesteś to na prawdę ty, a nie ktoś kto się pod cb podszywa na 100% będziesz w stanie powiedzieć mi kto to jest M.Sawicki. Jeżeli nie, no to sory ale trollowanie nie pykło ci.

To jeśli masz pieniądze to ( kupujesz co ci potrzebne, KVM - Hosting WWW itp. ) startujesz z projektem i piszesz do lvlup o ewentualną współpracę etc. itp.

a z tego co się orientuje to ten dział jest dla projektów które już coś zrobiły a do rozwinięcia brakuje im maszyny na którą ich nie stać ( no i projekt musi być unikalny ) itp.

a u Ciebie widać o kasę nie chodzi więc z czym problem i cały ten temat?

osobiście życzę powodzenia w projekcie :wink:

Aby rozpocząć ogólną dyskusję w tym wątku radziłbym @xmareg o potwierdzić autentyczność swojego konta bo aktualnie co najwyżej to możesz być oskarżony o podszywanie się pod osobę publiczną, a także czekać na odrzucenie oraz zamknięcie wątku. :smiley:

Może czasem warto traktować poważnie społeczność hostingu, z którym chcesz współpracować?

Jeśli masz pieniądze na nagrody, to i powinno cię stać na tego VPS | Jestem na nie.

NIE.

Kreatywna nazwa projektu.

Nigdy nie słyszałem o takich nagrodach, +1 do unikalności, ale za minigry + kopanie stone z nagrodami [było] to -2 do unikalności, po trudnych obliczeniach matematycznych (-2 + 1 = -1) wychodzi nam -1 do unikalności :-1:

Fajne strony WWW :wink:

Z góry odrzucone :man_shrugging:
lvlup.pro nie prowadzi (już) sprzedaży serwerów MC, TS3 :-1:

Wypowiedź nie przekonywuje mnie.
Jak dla mnie kolejne :-1:

Plan musisz przedstawić społeczności, aby to ona mogła ocenić Twój projekt (nie Ciebie, ale tylko projekt).

Jestem za automatycznym odrzuceniem tego projektu.

Dla mnie śmierdzi tu takim fake’m, że perfumy już nie pomagają

Wypowiem się cytując, bo to najdokładniejsza dla analizy metoda.
O ewentualną odpowiedź autora również proszę w formie cytowania moich zdań.

Już tutaj pojawia się myśl - ogromny zysk, to dlaczego nie zainwestujesz na początku i potem nie będziesz w 100% kosić siana dla siebie?

O, czyli jednak kapitał jakiś macie.
Zaprezentujesz ich? Podasz linki do stron internetowych czy githuba/gitlaba ?

No nie wiem :thinking:

Już nie ma w ofercie,

również.

Nie ma sensu się dalej rozpisywać - skoro lvlup celuje w unikatowość, to raczej typowy popularny serwer się nie przyjmie.

Tak na marginesie, z takimi zasięgami i taką monetyzacją kanału nie stać się na serwer dedykowany? :thinking:

Dla mnie to kolejny serwer EasyHC reklamowany osobą rozpoznawalną na polskimm youtubie. Zdecydowane NIE dla projektu.

Jestem na NIE. Wydaję mi się, że jest to zwykły fake + próba wypromowania się podpisując się nie swoimi danymi.

iPhone’y za kopanie? Jestem na tak :grin:

Jestem na nie, na 99,9% jest to fejkowe konto.

no fajnie fajnie, tylko jest jeden problem nawet największy serwer na świecie nie oferuje takich nagród, więc dlaczego mam wam zaufać, że faktycznie będą takie nagrody?

Jestem na nie.

Ja również na nie

Fake kruszwil, skoro to prawdziwy to niech na fanpagu da ss’a tej propozycji i udowodni a narazie

NIE

Wątpie jak to ma być prawdziwy Marek. Gdyby tak, to by moim zdaniem Łukasz (pod pseudonimem Kamerzysta) zafundował serwer jeżeli taki miałby powstać. Przecież on zafundował Ferrari z wypożyczalni za około 40.000zł więc powinni razem mieć pieniądze na zafundowanie serwera.
Jestem na NIE.

Teraz wysłałem maila na adres Marka, więc sam poczekam na odpowiedź i jak ona się pojawi na czas, ją tutaj opublikuję.

Przecież wiadomo, że to MEGA FAKE xDD. Rly ktoś chociaż w to uwierzył?

Traktujemy na poważnie każdy temat i wypowiadamy się jak zawsze :wink: