Serwer pod tysiące graczy - Marek Kruszel

na pewno nie od obycia w społeczeństwie, wyskakując z tak chamskimi odpowiedziami.

Idę stąd bo nie widzę sensu dyskusji, która już nie prowadzi do meritum sprawy.

Miłego.

napisałem na fanpage oraz podlinkowałem ten wpis, czekam na odpowiedź jak jest to scam mam nadzieję że sprawa zostanie zgłoszona na policję

Ja tylko prosiłbym o przedstawienie nieco dokładniejszego planu na serwer.

Jak już wyżej pisałem, jeśli hosting wykaże zainteresowanie współpracą, jestem w stanie wszystko udowodnić, a tak pozatym to po co ktos miałby się podemnie podszywać? skoro i tak by wszystko potem wyszło. To jest kompletnie pozbawione sensu, nie uważasz?

by ktoś go ukradł? To nie na tym polega, plan jestem w stanie przedstawić dokładnie tylko dla Administracji hostingu, jeśli będa chcieli podjąć współprace.

Ale to przecież sprawa hostingu czy będą chcieli wspolprace lub nie, wiec po co pisac takie rzeczy?

po co miałby ktoś się pode mnie podszywać, a miałem kilka takich sytuacji w życiu które automatycznie były zgłaszane do odpowiednich organów

Nie rozumiem czemu nie chcesz udowodnić tego teraz, skoro jesteś osobą publiczną i większość Cię zna, to nie powinno stanowić problemu.

dokładnie o to mi chodzi, mogę sobie założyć konto xbillgates i prosić o serwer minecraft dla microsoftu

Przyszedłem tu tylko aby podjąć współprace z hostingiem, a nie co kolwiek komuś udowadniać. Pozatym oszustwo na dluższą mete raczej nie ma sensu, nie uważasz?

Zrozum wreszcie, że administracja podejmuje współpracę na podstawie opinii społeczności. Twoje zachowanie przekreśla ten projekt, oraz to że nie chcesz udowodnić na forum, że naprawdę jesteś Markiem Kruszelem, co nie stanowiłoby problemu dla osoby tak rozpoznawalnej w naszym kraju.

Jeśli nie to trudno, jest wiele hostingów nie uważasz? za kilka miesiecy zobaczysz odcinki promujace serwer na najpopularniejszych stronach/forum/kanalach youtbe itp.

*współpracę
*cokolwiek
*poza tym
*dłuższą
*metę

Czasami jednak warto zadbać o szczegóły :slight_smile:

Abstrachując od autentyczności persony OPa czy jego zasobów finansowych - to podanie nic sobą nie reprezentuje, więc zaprawdę powiadam Wam - zostanie odrzucone - podobne wątki lądowały w koszu.

Konto na forum może założyć każdy, co za tym idzie, każdy może się podszyć. Takich spraw nie załatwia się w ten sposób, właśnie z tego względu. Więc czy jesteś prawdziwy czy nie, to logiczne że ci nikt nie uwierzy.

Można się spytać kiedy by tak wystartował serwer?

Najprawdopodobniej nigdy, ten projekt ma problemy u samych podstaw. Widziałem podobne upadki, trust me.

A czy ten Kruszwil to prawdziwy?

Jak wyżej widać, nie chcę potwierdzić. Założenie odmowne więc jest domyślnym jakie się tu przyjmuje.

to jest pewnie fejk, ale ok.
XD